Реклама

«Запоріжгаз Збут» підбив підсумки 2020 року

Просмотров: 429
19 января 2021 12:40
«Запоріжгаз Збут» підбив підсумки 2020 року фото

Споживання газу

У 2020 році побутові споживачі Запорізької області використали 234,7 млн куб. м газу. Це на 3% менше, ніж у 2019 році. Зниження обсягів споживання блакитного палива пов’язане, в першу чергу, із погодними умовами, теплою зимою.

Оплата рахунків населення області у 2020 році — на рівні 90,6%.

Нові напрямки роботи

У 2020 році ТОВ «Запоріжгаз Збут» отримало ліцензію на постачання електричної енергії.

«Серед підприємців існує запит на надійного та зручного постачальника енергоресурсів: газу та електрики одночасно. Пропозиція нашої компанії дозволяє представникам бізнесу оптимізувати витрати, які неминуче виникають через роботу з декількома постачальниками», — говорить директор ТОВ «Запоріжгаз Збут» Владислав Вітютін.

Популяризація онлайн сервісів

ТОВ «Запоріжгаз Збут» має 11 точок контакту в Запорізькій області та 12 центрів обслуговування клієнтів. В той же час, компанія продовжує розвиток та популяризацію онлайн сервісів.

Споживачі можуть скористатися Особистим кабінетом на сайті 104.ua; чат-ботами Viber 7104ua і Telegram 7104ua; мобільними додатками 104 Mobile (Android) і 104 Mobile Lite (iOS).

Наразі в Особистому кабінеті зареєстровано 175,658 тисяч користувачів. За минулий рік до сервісу приєдналося 19,093 тисяч клієнтів.

«Для нашої компанії дуже важливо, аби під час карантинних обмежень клієнти могли обслуговуватися стабільно. Ми постаралися, щоб споживачі отримували якісне обслуговування, мали доступ до повноцінного функціоналу, могли сплачувати рахунки дистанційно і безпечно», — повідомив директор газопостачальної компанії.

Надійне постачання газу по всій території Запорізької області

Після скасування дії ПСО, ТОВ «Запоріжгаз Збут» залишається надійним постачальником газу, який працює на території Запорізької області. Компанія гарантує стабільні поставки газу своїм клієнтам. В той же час, освоює нові ринки. У 2020 році підприємство почало працювати у Мелітополі та планує посилити свою присутність у Мелітопольському районі.

За п’ять років діяльності ТОВ «Запоріжгаз Збут» зарекомендувало себе надійним постачальником блакитного палива. Послугами підприємства користуються майже 490 тисяч запорізьких сімей і близько 1300 юридичних осіб.


Похожие новости: