Мелитополец получил звание "Народный герой Украины" - посмертно

Просмотров: 743
5 октября 2020 16:42
Мелитополец получил звание Народный герой Украины - посмертно фото

Мелитопольцу, участнику "Самообороны Мелитопольщины", воину АТО Владимиру Майбороде, который погиб в апреле 2018 года посмертно присвоено звание "Народный герой Украины"

Об этом сообщает пресс-служба 24 ОМБр им. Короля Данила.

"Старшому прапорщику Майбороді Володимиру Анатолійовичу посмертно присвоєно звання Народний герой України.

Церемонія нагородження недержавним орденом Народний Герой України відбулась 3 жовтня в місті Луцьк у дворі замку Любарта.

Командир взводу Володимир Майборода «Май» загинув на Великдень, 08 квітня 2018 року, рятуючи життя своїм побратимам. Біля селища Жованка, що входить до складу смт. Зайцеве, перебуваючи у «секреті», група «Мая» помітила ДРГ противника. Командир прийняв рішення розділитися і атакувати нечисленного ворога. Двоє бійців заходили з одного боку, «Май» пішов з іншого, але підірвався на міні. Почувши вибух, противник почав втікати, українські захисники автоматними чергами знищили двох бойовиків (підтверджено противником). Побратими шукали командира до темряви, повернулись наступного дня, але не знайшли. 13 квітня вороги повідомили, що знайшли тіло в стороні від місця вибуху, — Володимир намагався повзти, помер від поранень і втрати крові. 15 квітня загиблого військовослужбовця передали українській стороні на КПВВ «Мар'їнка».

Вічна пам’ять, Герою!" - сказано в сообщении.

 


Похожие новости: