Марина Порошенко возглавит "Евросолидарность" на выборах в Киевсовет

Просмотров: 254
16 сентября 2020 13:29
Марина Порошенко возглавит Евросолидарность на выборах в Киевсовет фото

Пятый президент Украины Петр Порошенко не будет баллотироваться на пост мэра Киева, а команду "Европейской солидарности" на выборах в Киевсовет возглавит его жена - Марина Порошенко.

Об этом стало известно на съезде "Европейской солидарности", где команде экс-президента  представили лидера политсилы на местных выборах в Киеве - Марину Порошенко.

Видео ее выступления опубликовано на странице Петра Порошенко в соцсети.

 

У мене є багато причин пишатися Мариною. Працюючи як Перша Леді вона гідно представляла Україну на міжнародній арені. Її соціальні та гуманітарні проекти допомогли тисячам і тисячам простих українців. Вважаю, особливо важливим було створення системи інклюзивної освіти. Я дуже вдячний Марині за підтримку у важкі роки мого президентства. Тепер саме час, аби я підставив плече Марині в її служінні київській громаді. Переконаний, що Марина стане найкращим депутатом Київради. Вона йде разом з професійною патріотичною командою, яка має сформувати найбільшу фракцію. Фракцію, яка, спираючись на наш парламентський спецназ, захистить від "Слуг" місцеве самоврядування Києва, укорінене ще з часів європейського Магдебурзького права. Марино, я вірю в тебе і в усю нашу команду. Ми сильні. Слава Києву Слава Україні

Gepostet von Петро Порошенко am Mittwoch, 16. September 2020

Источник: strana.ua

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости: