В Запорожской области ремонтируют дорогу на Бердянск

Просмотров: 417
4 апреля 2020 10:21
В Запорожской области ремонтируют дорогу на Бердянск фото

Как сообщает пресс-служба Запорожской облгосадминистрации,

заступник голови облдержадміністрації Володимир Тарасенко ознайомився зі станом виконання ремонтних робіт автомобільної дороги національного значення Н-30 Василівка – Бердянськ, яка відібрана в рамках програми Президента України «Зшиємо країну».

— Національна дорога Н-30 Василівка-Бердянськ має стратегічне значення та є однією з основних  транспортних артерій Запорізької області. Ця дорога є туристичним автомобільним маршрутом до курортів Приазов’я, Бердянську, Приморську. Також дорога поєднує трасу М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта та М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, веде до Бердянського морського порту. Всі ми знаємо, як за кілька років стан дороги погіршився до аварійного через рух великовагового транспорту, в тому числі військової техніки. Дорога потребувала термінового ремонту. У рамках програми Президента України «Зшиємо країну» за напрямком Василівка-Бердянськ на початку березня розпочато роботи з відновлення дорожнього покриття. Сподіваємось, ми завершимо ремонт у заплановані терміни. Наразі роботи розпочато на двох ділянках. Будемо працювати так, щоб туристи, після завершення пандемії коронавірусу, все ж мали б змогу поїхати на запорізькі курорти. З початку проведення робіт виділено близько 13 млн грн. Попереду нас чекає проведення ще двох тендерів на наступні дві ділянки дороги. Роботи з відновлення дороги будуть продовжені, незважаючи на труднощі, з якими і ми з вами, і весь світ  наразі стикається . У цьому році ми плануємо завершити роботи на основній ділянці, — зазначив заступник голови облдержадміністрації Володимир Тарасенко.

Як наголосив начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко, завдяки ініціативі Президента України «Велике будівництво» сьогодні виконуються роботи на цій дорозі національного значення.

— У минулому році було виконано ремонт близько 17 км дороги, цього року плануємо зробити 119 км. На сьогодні вже працюють дві компанії — ТОВ «ОНУР» та ТОВ «Автомагістраль Південь». Всього дорога складається з чотирьох ділянок, на двох з них роботи розпочато. Планується, що цього року 119 км ремонту ми виконаємо. Термін реалізації всього проєкту буде оголошено пізніше, тому що наразі ми будемо заключати договори, проте термін реалізації проекту – 2020 рік. Основна частина фінансування – державний бюджет, також задіяно фінансування з обласного бюджету, — наголосив Андрій Івко.

Источник: МИГ

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости: