В Запорожье мужчина хотел спрыгнуть с моста Преображенского

Просмотров: 472

23 октября 2019 16:16

В Запорожье мужчина хотел спрыгнуть с моста Преображенского  фото

Патрульные и спасатели не допустили гибели мужчины.

На мосту Преображенского к патрульным обратился водитель, который сообщил, что на середине моста, за ограждением и перилами стоит мужчина. Как выяснилось, он хотел покончить жизнь самоубийством.

Патрульные долго общались с 27-летним мужчиной и убедили не прыгать. На мосту дежурили медики. На место сразу вызвали спасателей, которые помогли ему забраться на пешеходную зону моста. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции в Запорожской области.

 

Нещодавно, під час регулювання руху на мосту Преображенського до патрульних звернувся водій та повідомив, що на середині моста стоїть чоловік за перилами. Лічені секунди й інспектори на місці. Тривалий час патрульні підтримували контакт із 27- річним чоловіком та врешті-решт вмовили його жити. Оскільки чоловік при найменшому необережному русі міг зірватися, на місці працювали рятувальники які й допомогли молодику. Пам'ятайте, життя найвища цінність Яким би складним воно інколи вам не здавалось, завжди можна знайти вихід або звернутися по допомогу

Gepostet von Патрульна поліція Запорізької області am Mittwoch, 23. Oktober 2019

Источник: Индустриалка


Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости: