Як обрати звукоізольовані міжкімнатні двері

Просмотров: 965
20 октября 2019 20:42
 Як обрати звукоізольовані міжкімнатні двері  фото

Якщо ви будуєте власний будинок рано чи пізно потрібно буде купити двері міжкімнатні. Якщо в квартирах зазвичай дверні отвори стандартизовані, в приватних будинках розміри можуть значно варіюватись. Тому доведеться не купувати стандартизовані моделі, а замовляти їх, враховуючи індивідуальні розміри. Роблячи замовлення, потрібно враховувати розміри дверних отворів по периметру, порогів, товщини коробки і т.п. Розрахувати їх можна в розділі з калькуляцією, або викликавши майстра на місце. Замірник все зробить за власника житла, і вірогідність похибки буде мінімальною.

Шумоізоляція міжкімнатних дверей

Обираючи міжкімнатні двері рівень звукоізоляції рідко враховується. А даремно. В процесі експлуатації стає зрозуміло наскільки рівень захисту від шуму важливий. Звукоізоляція стосується як захисту від зовнішніх шумів, так і від того що відбувається в кімнаті. Як правило, якісні двері забезпечують однаковий рівень захисту у всіх напрямках. Це дозволить уникнути більшості некомфортних ситуацій, особливо якщо хтось обожнює слухати голосно музику, а сусіди не розділяють цього захоплення.

Належний рівень шумоізоляції досягається завдяки застосуванню внутрішніх наповнювачів в комплексі з якісною зовнішньою обробкою. Якщо розглядати існуючі дверні конструкції, найефективніше захищають лише декілька:

  • Незасклені. Якщо присутнє скло, звук передається досить ефективно завдяки не монолітності матеріалу. Звісно, звук буде трохи приглушатись, але не досить сильно.
  • Без внутрішніх пустот. Досить непогане рішення. Завдяки внутрішньому наповнювачу з картону або МДФ звук гаситься практично у всьому діапазоні. Ефективність складає більше 50%. Але якщо пустоти заповнені пінополіуретаном або пінополіетиленом, ефективність може вирости ще більше. Але такі двері необхідно замовляти в індивідуальному порядку.
  • Товщиною від 40 мм. Коштують такі двері досить дорого, враховуючи що потрібно використовувати більше матеріалів. Але дозволяють зменшити шумове засмічення на 50-60%. Що є досить серйозним результатом.

Який варіант обрати залежить від багатьох факторів, в тому числі, ціни і дизайну дверей. Але якщо важливий якісний варіант, потрібно не економити.

Як обрати дверну рамку щоб установити шумоізольовані двері

Вирішуючи, які міжкімнатні двері обрати, не можна забувати про дверну рамку. Вона не тільки утримує полотно, але і забезпечує щільне прилягання дверей, без якого всі шумоізолюючі властивості не будуть мати ніякого значення. Навіть більше того, з їх допомогою можна декорувати приміщення.

Конструкція рамки може бути звичайною або телескопічною. В першому випадку використовують брус з якого роблять конструкції прямокутної форми. Їх закріпляють в стіні, використовуючи дюбелі або анкерні болти. Телескопічна коробка має більш складну конструкцію, яка складається з декількох елементів.

Також відрізняють рами з порогами та без них. Наприклад, рами без порогів використовуються в будинку де власники хочуть щоб вся підлога була на одному рівні. Це особливо важливо якщо використовуються роботи-пилососи, які не можуть подолати навіть настільки незначні перепони. До того ж, коли підлога постелена без зайвих стиків, це виглядає більш естетично.

Однією з поширених помилок при установці дверей між кімнатами є саме те, що рама обирається за залишковим принципом. А її потрібно встановлювати до монтажу підлоги, щоб досягнути найкращого результату. Тоді двері послужать довго і будуть радувати не лише зовнішнім виглядом, але і звукоізолюючими властивостями.

*


Похожие новости: