В Черновцах пьяный водитель выпил пива при патрульных, сетуя на «нервы»

Просмотров: 421

27 сентября 2019 09:49

В Черновцах пьяный водитель выпил пива при патрульных, сетуя на «нервы» фото

Нетрезвый водитель выпил алкоголь на глазах у правоохранителей. Свой поступок он объяснил тем, что перенервничал из-за остановки.

Инцидент произошел в Черновцах. Об этом говорится на странице областной полиции в Facebook.

Патрульные остановили легковушку BMW за нарушение правил дорожного движения. Во время проверки документов правоохранители заметили у водителя явные признаки алкогольного опьянения. Также у него не было полиса страхования.

Мужчина начал нервничать и вести себя агрессивно. Он всячески пытался избежать медицинского освидетельствования. Сначала он "ждал адвоката", потом ему надо было "спешить по делам".

В результате мужчина сел в машину, прямо при патрульных взял у своего пассажира бутылку пива и сделал пару глотков.

Нарушитель объяснил, что перенервничал, и у него повысилось давление. Якобы именно поэтому он позволил себе выпить пива на глазах у полицейских. Мужчина оправдался, что вызвал водителя, который сядет за руль его автомобиля.

Скорее всего, он не понимал, что избежать ответственности таким образом ему не удастся, а своими действиями водитель только ухудшил свое положение.

На мужчину оформили протокол по ч.4 ст.130 (Применение водителем транспортного средства после дорожно-транспортного происшествия с его участием алкоголя). Также он получил постановление за управление транспортным средством без соответствующих документов.

 

Водій з характерними ознаками алкогольного спяніння випив пива на очах у патрульних, сказавши, що перенервувався Вчора, близько 13-ї години за порушення правил дорожнього руху патрульні зупиняють транспортний засіб BMW. В ході перевірки документів зясовується, що у водія відсутній поліс страхування. Під час розгляду справи про адміністративне правопорушення поліцейські помічають, що у водія присутні характерні ознаки алкогольного спяніння. Керманич не сперечається та погоджується з тим, що порушив ПДР та коли інспектори повідомляють про те, що в них виникла підозра, що громадянин керує автомобілем у стані спяніння чоловік починає нервувати та поводити себе агресивно. Водій всяко намагається уникнути проходження огляду на стан спяніння: спочатку він чекає на адвоката, через деякий час він поспішає по справах, тому чекати на алкотестер Драгер в нього нема часу. Згодом водій сів у свій транспортний засіб та при поліцейських взяв у пасажира пляшку з пивом та зробив декілька ковтків. Чоловік пояснив, що викликав водія, який сяде за кермо його автомобіля, а він вирішив випити пива, оскільки перенервувався та через це в нього підвищився тиск. Водій, швидше за все не розумів, що уникнути відповідальності таким чином йому не вдасться, а такими діями він тільки погіршив своє становище. На чоловіка оформили протокол за (Вживання водієм транспортного засобу після дорожньо-транспортної пригоди за його участю алкоголю). Відповідальність за таке порушення визначає суд, за це передбачено штраф 20 400 гривень та позбавлення прав на 3 роки або адміністративний арешт на строк пятнадцять діб теж з позбавленням права керування транспортними засобами на строк три роки. Також, чоловік отримав постанову за керування транспортним засобом без відповідних документів. #ПорядокЦеТи #вашапатрульнаполіція_cv #ПатрульнаполіціяЧернівецькоїобласті #патрульнаполіціячернівці

Gepostet von Патрульна поліція Чернівецької області am Donnerstag, 26. September 2019

Источник: newsone.ua


Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости: