В Україні вчасно не відкрилися 8 дільниць для голосування

Переглядів: 676

21 липня 2019 12:16

В Україні вчасно не відкрилися 8 дільниць для голосування  фото

Також в день виборів по підрозділів поліції надійшло понад 100 повідомлень про порушення виборчого законодавства. Про це сьогодні, 21 липня, повідомив Голова Нацполіції Сергій Князєв під час брифінгу за участі першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового та керівників органів системи МВС.

За словами Сергія Ярового, о 8-й годині ранку відбулося заслуховування керівників підрозділів системи МВС про розстановку усіх сил і засобів на час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України. До цього був проведений потужний підготовчий етап, під час якого були враховані недоліки, виявлені в ході президентської виборчої кампанії.

Відтак перший заступник глави МВС повідомив, що всі ці питання були враховані, розстановка була проведена. За рішенням міністра внутрішніх справ України було задіяно авіаційний потенціал МВС, спецпризначенців Національної поліції України і Нацгвардії. Управління цими силами покладено на керівників територіальних підрозділів. Вони за погодженням з МВС та Нацгвардією зможуть використовувати можливості таких резервів для своєчасного реагування на зміни в оперативній обстановці.

«Організаційні питання, які ми визначали і над якими працювали, були відпрацьовані. Особовий склад приступив до виконання своїх завдань за призначенням», – зазначив Сергій Яровий, додавши, що на службу заступили майже 132 тисячі працівників підрозділів системи МВС.  Серед них – майже 74 тисячі поліцейських, близько 5,3 тисячі військовослужбовців Нацгвардії, понад 38 тисяч працівників ДСНС, більше 8 тисяч прикордонників та близько 1,3 тисячі представників Державної міграційної служби.

Глава Нацполіції Сергій Князєв повідомив, що станом на 9-ту годину 21 липня вчасно не відкрилися 8 дільниць для голосування. Крім того, в день виборів по підрозділів поліції надійшло 111 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства. Найбільше таких повідомлень зареєстровано в Донецькій, Херсонській та Дніпропетровській областях. Здебільшого, ці повідомлення пов’язані з незаконною агітацією (29 фактів), перешкоджанням здійсненню виборчого права (5) та пошкодженням майна (3 факти).

Усього ж з початку передвиборчої кампанії  позачергових  виборів  народних депутатів до поліції надійшло 7 449 заяв та повідомлень про порушення у виборчій сфері. Слідчими підрозділами розпочато 360 кримінальних проваджень. Також складено 1 124 протоколи.

«Також станом на 9-ту годинну не відкрилися 8 дільниць. Зокрема, чотири дільниці в Чернігівській області, дві в Донецькій та по одній в Миколаївській та Житомирській областях», – зазначив Сергій Князєв.

Джерело: zp.npu.gov.uaИмя:
Ваш комментарий:

Схожі новини: