На Запоріжжі відкрито кримінальне провадження за повідомленням про події, пов’язані із виборами

Просмотров: 706

11 июля 2019 20:00

На Запоріжжі відкрито кримінальне провадження за повідомленням про події, пов’язані із виборами фото

Протягом доби на території Запорізької області працівники поліції зареєстрували 17 заяв і повідомлень про імовірні порушення виборчого законодавства. За інформацією про розповсюдження фейкових агітаційних матеріалів відкрито кримінальне провадження. За іншими повідомленнями тривають перевірки.

10 липня до Хортицького відділення поліції мешканець Запоріжжя заявив про те, що в під'їздах будинків по вулицям Рубана та Будівельників невідомі розповсюджують фейкові агітаційні листівки кандидатів в народні депутати України. З аналогічною заявою до цього ж відділення поліції звернувся ще один громадянин. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 157 Кримінального кодексу України (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача). Триває досудове розслідування. 

Крім того, цього ж дня зареєстровано повідомлення про пошкодження білбордів з передвиборчою агітацією у містах Гуляйполе, Василівка і в Хортицькому районі Запоріжжя. А до Вознесенівського відділення поліції звернулась  спостерігач Громадянської мережі «ОПОРА» та повідомила про те, що на острові Хортиця виявлено передвиборчий плакат з ознаками чорного піару.

Наразі за всіма фактами тривають перевірки, у результаті яких будуть прийняті рішення згідно чинного законодавства.

Источник: zp.npu.gov


Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости: