З'ясувались нові обставини антиросійських протестів у Тбілісі

Просмотров: 225
24 июня 2019 17:17
Зясувались нові обставини антиросійських протестів у Тбілісі фото
Антиросійські протести у Тбілісі

Ґумові кулі і сльозогінний газ проти учасників акції протесту в ніч на 21 червня у Тбілісі поліція Грузії застосовувала з грубим порушенням міжнародних норм, застосовуючи їх без попередження, тому так багато поранених і постраждалих.

Про це заявляє грузинська опозиція.

Через такі дії грузинської влади та загравання її з Росією грузинська опозиція висунула нові вимоги владі Грузії: відставка не тільки голови парламенту, а й міністра внутрішніх справ Грузії та ще ряду посадовців. До виконання цих вимог учасники акції збиратимуться на протести і далі.

Опозиція Грузії не виключає, що провокація з приїздом у Грузію і зухвалою поведінкою депутата Держдуми Росії у парламенті Грузії може бути спільним задумом нинішньої влади Грузії і Кремля, щоб загостити ситуацію. Те, що  Путін відреагував на події в Тбілісі забороною з 8 липня авіасполучення РФ з Грузією, може бути частиною цього продуманого плану.

Експерти ж нагадують, що грузини жодній своїй влади не пробачили силового розгону вуличних протестів ані за часів СРСР, ані вже згодом Шеварднадзе та Саакашвілі.

Джерело: 7days-ua

Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости: