Трускавець – чудовий бальнеологічний курорт

Просмотров: 628
23 января 2019 18:11

Трускавець знають у всьому світі, адже саме там є унікальні води. Місто має особливий колорит через те, що в ньому розташовані старовинні вілли. Близько 200 років тому стало відомо про цілющі властивості місцевої води. Тоді ж у Трускавці з’явилася можливість приймати лікувальні ванни.

Вже згодом у місті почали створювати гарні готелі та санаторії. Але тоді зупинитися там могли собі дозволити лише заможні люди. У наш час ситуація змінилася – і відпочинок у Трускавці став більш доступним. Ви самі можете переконатися в цьому, якщо пошукаєте в інтернеті за запитом: Лісова пісня відгуки.

Готельний комплекс «Лісова пісня» допоможе покращити ваше здоров’я

Якщо ви хочете зупинитися у Трускавці, то комплекс «Лісова пісня» – це чудовий вибір. Вам запропонують найкращі умови для проживання, щоб ви могли відпочити та оздоровитися. Гості готелю Лісова пісня відгуки лишають завжди тільки найкращі.

На території комплексу розташований медичний центр АQUA MЕD. У ньому є все, що потрібно для ефективного діагностування та лікування. Завдяки сучасному новому обладнанню спеціалісти проведуть для вас різні види процедур. Вони можуть бути фізіотерапевтичними, косметологічними та бальнеологічними.

Базу медичного центру АQUA MЕD постійно вдосконалюють. Працівники регулярно підвищують свою кваліфікацію, щоб ви отримали точний діагноз та правильний курс лікування. Оздоровитися вам допоможуть найкращі медичні фахівці з усієї країни. Індивідуальний підхід дозволить досягти найбільш ефективного результату, про це свідчать у комплексі Лісова пісня відгуки гостей.

АQUA MЕD отримав багато нагород і здобув чимало перемог у різноманітних підприємницьких рейтингах. Все тому, що для гостей готелю вдалося створити найкращі умови. Спеціалісти проведуть якісне комплексне обстеження пацієнтів. Вони всіляко сприятимуть їхньому оздоровленню та проведуть профілактику різних захворювань.

Чому на лікування до Трускавця приїжджає сотні тисяч людей у рік?

У Трускавці є джерела з мінеральними водами. Саме завдяки їм багатьом вдається оздоровитися та зміцнити свій імунітет. Найбільш відомою водою вважається Нафтуся. Саме про неї знають навіть за межами нашої країни. Споживаючи її, можна позбутися багатьох хвороб. Вона сприяє тому, що з нирок виводиться пісок і дрібні камінці. Завдяки Нафтусі також нормалізується обмін речовин в організмі.

Цю воду можуть назначити для лікування у комплексі Лісова пісня відгуки підтверджують її цілющу дію. У Нафтусі немає домішок нафти, але така назва пов’язана з тим, що вода все ж таки має у складі речовини, чиє походження – нафтове. Через це вода має особливий присмак, який легко впізнати.

Вперше хімічний аналіз Нафтусі зробили на початку дев’ятнадцятого століття. Фармацевт зі Львова зміг обґрунтувати цілющі властивості води. Він же і порадив використовувати її для профілактики різних хвороб. Фармацевта звали Теодор Торосович – саме він колись винайшов гасову лампу. Зараз родовище унікальної води Нафтуся розташоване прямо в центрі Трускавця. Саме там сьогодні вона і видобувається.

Готельний комплекс «Лісова пісня» чекає на вас

Бажаєте оздоровитися завдяки Нафтусі? Зупиніться в готелі Лісова пісня відгуки на який ви зможете знайти в інтернеті. Ознайомтеся з враженнями гостей – і вам теж захочеться гарно відпочити й оздоровитися у прекрасних умовах.

Бронюйте житло прямо зараз, щоб встигнути вибрати номер, який вам найбільше до вподоби. Готельний комплекс «Лісова пісня» має значний попит серед туристів, тож бажано завчасно домовлятися про заселення. Бажаємо гарного відпочинку!

*


Похожие новости: