Запорізький Промисловий Форум - у ВЦ «Козак-Палац»

Просмотров: 380
23 мая 2018 11:18

22 травня у виставковому центрі «Козак-Палац» відкрив роботу Запорізький Промисловий Форум, який об’єднує 26-у міжнародну спеціалізовану виставку промислових рішень «Машинобудування. Металургія-2018», 14-у спеціалізовані виставки-конференції «Литво», «Композити та Склопластики».

Це один із найбільших в Україні промислових форумів, що презентує новинки в галузях металургії, ливарних технологій, машинобудування, композиційних матеріалів, енергетики, електротехніки, автоматизації, IT-рішень, об’єднує серію науково-практичних конференцій, майстер-класів, практикумів, коопераційних зустрічей.

Ділову програму Запорізького Промислового Форуму-2018 відкрила Всеукраїнська конференція «Зварювання-2018: виробництво та застосування».

 Захід організований Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки:

- Запорізької облдержадміністрації

- Запорізької обласної ради

- Запорізької міської ради

- ЗОСПП(Р) «Потенціал»

- Асоціації ливарників України

- Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України

- Фізико-технологічного інституту металів і сплавів НАН України

- Торгово-промислової палати України

Офіційний партнер: компанія "УКРЕСТ" - постачальник сучасного обладнання і витратних матеріалів  для виробництва литва.

Як все починалося

Перші експозиції виставки «Машинобудування. Металургія» організовуються у Запоріжжі наприкінці 90-х років. Українські та закордонні компанії-учасники представляють свою продукцію та розробки одночасно на двох майданчиках: запорізького палацу спорту «Юність» та легкоатлетичного манежу. З відкриттям у 2009 році сучасного виставкового центру «Козак-Палац» Запорізької торгово-промислової палати виставка отримує широкі інфраструктурні можливості щодо презентації великогабаритної техніки, нестандартних експозицій.

У цьому році виставковий захід, що вже отримав назву «Запорізький Промисловий Форум», відбувається у ВЦ «Козак-Палац» вдесяте. Разом з форумом розвиваються і зростають компанії-експоненти.

Детальніше – про учасників

У 2018 році будуть представлені експозиції понад 160 учасників. Загальна виставкова площа – більше 10000 кв. м.

У ВЦ «Козак-Палац» продукцію і технології презентують компанії Запорізького, інших регіонів України, закордонні торгові марки.

Поряд розташовані стенди компаній - виробників матеріалів та обладнання Дніпра, Запоріжжя, Києва, Львова, Маріуполя, Миколаєва, Одеси, Слов’янська, Тернополя, Харкова, Хмельницького, Чернігова. Представлені відомі закордонні торгові марки Ізраїлю, Італії, Німеччини, Польщі, Туреччини, Чехії, Швейцарії, Швеції.

Промислове виробництво Запорізького регіону представляють як великі підприємства, так і малий та середній бізнес. У їх числі – Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь» (цього року відзначає 85-річчя), акціонерне товариство «Мотор Січ», компанії «Тріада Сварка», «Електротехмаш», ТМ «Аваттом», «ІТ-сплави», «Лідер-Електрик», «Ролл-Гранд», «ТВ-Сплав», «Югсталь», «ТАТА» та багато інших.

У рамках експозицій демонструються: машини, механізми і технологічне обладнання, важке машинобудування, інструменти та оснащення, контрольно-вимірювальні прилади, електротехніка, гідравліка, верстати, технології зварювання, енергозбереження.

Похожие новости: