Стало известно, кто возглавит избиркомы в Запорожской области (СПИСОК)

Просмотров: 1355
7 сентября 2015 16:26
В Центральной избирательной комиссии определились с составом комиссий в Запорожской области для проведений местных выборов. Об этом 061 стало известно из постановления, опубликованного на сайте ЦИК.

Дословно подаем полный список руководителей избиркомов.

Запорізька обласна виборча комісія

Голова комісії – Маслов Дмитро Валерійович, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ".

Заступник голови комісії – Куценко Олена Петрівна, 1959 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Секретар комісії – Кондратенко Андрій Миколайович, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Опозиційний блок".

Бердянська районна виборча комісія Запорізької області

Голова комісії – Даниленко Людмила Вікторівна, 1968 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ".

Заступник голови комісії – Люта Світлана Олексіївна, 1969 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Секретар комісії – Кулак Катерина Іванівна, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Наш край".

Василівська районна виборча комісія Запорізької області

Голова комісії – Череватенко Ігор Іванович, 1966 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Опозиційний блок".

Заступник голови комісії – Джуган Наталія Віталіївна, 1975 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ".

Секретар комісії – Кириловська Анжела Вікторівна, 1974 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Великобілозерська районна виборча комісія

Запорізької області Голова комісії – Чебан Оксана Павлівна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

Заступник голови комісії – Головенська Тетяна Іванівна, 1970 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Секретар комісії – Кириленко Наталія Миколаївна, 1986 року народження – від місцевої організації Партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!".

Веселівська районна виборча комісія

Запорізької області Голова комісії – Дмитровська Тетяна Анатоліївна, 1952 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Заступник голови комісії – Дульцева Валентина Михайлівна, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Опозиційний блок".

Секретар комісії – Талалаївська Вікторія Анатоліївна, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

Вільнянська районна виборча комісія Запорізької області

Голова комісії – Гурій Наталія Михайлівна, 1956 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

Заступник голови комісії – Красносільська Тетяна Василівна, 1949 року народження – від місцевої організації Партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна".

Секретар комісії – Кононенко Ольга Миколаївна, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Опозиційний блок".

Гуляйпільська районна виборча комісія Запорізької області

Голова комісії – Лютий Олексій Іванович, 1951 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Заступник голови комісії – Кошова Олена Олексіївна, 1970 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Нова політика".

Секретар комісії – Пурик Любов Василівна, 1960 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Запорізька районна виборча комісія Запорізької області

Голова комісії – Коротіна Ольга Олександрівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ".

Заступник голови комісії – Небескіна Тетяна Іванівна, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Опозиційний блок".

Секретар комісії – Крикуненко Ірина Вячеславівна, 1983 року народження – від місцевої організації Партії Пенсіонерів України.

Кам’янсько-Дніпровська районна виборча комісія Запорізької області

Голова комісії – Грига Ганна Василівна, 1955 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ".

Заступник голови комісії – Пирожкова Маргарита Петрівна, 1968 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Секретар комісії – Адамова Наталія Анатоліївна, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Опозиційний блок".

Куйбишевська районна виборча комісія Запорізької області

Голова комісії – Марченко Людмила Василівна, 1959 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Заступник голови комісії – Панасевич Олена Миколаївна, 1969 року народження – від місцевої організації "Жінки за майбутнє" Всеукраїнського політичного об’єднання.

Секретар комісії – Скокова Оксана Віталіївна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

Мелітопольська районна виборча комісія Запорізької області

Голова комісії – Шевцов Віктор Вікторович, 1968 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ".

Заступник голови комісії – Романенко Геннадій Петрович, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Опозиційний блок".

Секретар комісії – Турко Ірина Петрівна, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

Михайлівська районна виборча комісія Запорізької області

Голова комісії – Семикіна Катерина Павлівна, 1950 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Заступник голови комісії – Іванова Наталія Миколаївна, 1983 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Секретар комісії – Макаренко Наталія Євгеніївна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Наш край".

Новомиколаївська районна виборча комісія Запорізької області

Голова комісії – Горпинич Світлана Павлівна, 1952 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Заступник голови комісії – Білоус Микола Іванович, 1951 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ".

Секретар комісії – Кондратенко Таїса Іванівна, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Опозиційний блок".

Оріхівська районна виборча комісія Запорізької області

Голова комісії – Сотнікова Світлана Вікторівна, 1965 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". З

аступник голови комісії – Пінчук Сергій Володимирович, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Нова політика".

Секретар комісії – Білогуб Олена Анатоліївна, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Опозиційний блок".

Пологівська районна виборча комісія Запорізької області

Голова комісії – Сергієнко Валентина Іванівна, 1951 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Опозиційний блок".

Заступник голови комісії – Сімоненко Людмила Василівна, 1962 року народження – від місцевої організації Партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!".

Секретар комісії – Ярошенко Олена Володимирівна, 1962 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Приазовська районна виборча комісія Запорізької області

Голова комісії – Кулак Марія Василівна, 1950 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

Заступник голови комісії – Арабаджи Василь Васильович, 1954 року народження – від місцевої організації Партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна".

Секретар комісії – Пельтек Юлія Вікторівна, 1977 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Приморська районна виборча комісія Запорізької області

Голова комісії – Мараквелідзе Олена Олександрівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ".

Заступник голови комісії – Позднякова Ганна Павлівна, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

Секретар комісії – Безуглєнко Лілія Володимирівна, 1977 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Розівська районна виборча комісія Запорізької області

Голова комісії – Шатан Тетяна Василівна, 1974 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ".

Заступник голови комісії – Галя Михайло Михайлович, 1951 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Секретар комісії – Зонтікова Надія Іванівна, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

Токмацька районна виборча комісія Запорізької області

Голова комісії – Царева Ірина Валентинівна, 1974 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Заступник голови комісії – Хорешкова Євгенія Миколаївна, 1989 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Секретар комісії – Школик Олена Петрівна, 1972 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ".

Чернігівська районна виборча комісія Запорізької області

Голова комісії – Рибалка Яна Олександрівна, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

Заступник голови комісії – Прокопенко Тетяна Іванівна, 1948 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Секретар комісії – Абрамова Людмила Олександрівна, 1967 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ".

Якимівська районна виборча комісія Запорізької області

Голова комісії – Каменська Наталя Анатоліївна, 1966 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

Заступник голови комісії – Динчева Оксана Володимирівна, 1982 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Секретар комісії – Стафаріді Наталія Михайлівна, 1975 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ".

Бердянська міська виборча комісія Запорізької області

Голова комісії – Легейда Ірина Едуардівна, 1965 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ".

Заступник голови комісії – Тахтаджиєва Любов Іванівна, 1955 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Наш край".

Секретар комісії – Новікова Марія Сергіївна, 1980 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Енергодарська міська виборча комісія Запорізької області

Голова комісії – Трохименко Михайло Анатолійович, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Опозиційний блок".

Заступник голови комісії – Нікітіна Ольга Іванівна, 1971 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Секретар комісії – Нинюк Людмила Олександрівна, 1978 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

Запорізька міська виборча комісія Запорізької області

Голова комісії – Лях Артем Віталійович, 1978 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Опозиційний блок".

Заступник голови комісії – Гуразда Євгенія Олександрівна, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ".

Секретар комісії – Ужва Сергій Євгенович, 1975 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Мелітопольська міська виборча комісія Запорізької області

Голова комісії – Колесник Дмитро Володимирович, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Опозиційний блок".

Заступник голови комісії – Солом’яна Світлана Вячеславівна, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

Секретар комісії – Геймур Оксана Жанівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ".

Токмацька міська виборча комісія Запорізької області

Голова комісії – Свищо Михайло Васильович, 1951 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Заступник голови комісії – Сєріков Віктор Іванович, 1959 року народження – від місцевої організації Партії Пенсіонерів України.

Секретар комісії – Щепащенко Ніна Сергіївна, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Опозиційний блок".

На сайте ЦИК можете ознакомиться с составом избирательных комиссий.

источник: 061 
Имя:
Ваш комментарий:

Похожие новости: