Особливості оренди комерційної нерухомості

Просмотров: 37

Попит на комерційну нерухомість постійно високий і досить стабільний. Завжди є успішні організації, які потребують офісі, новому торговому приміщенні і т.д. безпечна оренда комерційної нерухомості львів - угода, яка є однією з найбільш популярних на практиці. Придбати у власність приміщення для багатьох-недозволена розкіш, а ось орендувати офіс або магазин – це досить просто.

Особливості оренди комерційної нерухомості. Під час вибору приміщення, потрібно орієнтуватися на наступне:

  • Бюджет. Потрібно добре усвідомлювати, яку суму буде допустимо витрачати на оренду і утримання приміщення. Інакше є ризик залишитися зі збитками.
  • Розташування. Доведеться вибирати з тих варіантів, які відповідають бюджету. Проте, потрібно враховувати цілі використання будівлі або приміщення. Наприклад, якщо мова йде про офіс, де співробітники не будуть приймати клієнтів, то можна і не орієнтуватися на те, чи є місце «прохідним». Якщо ж задумано відкрити магазин, то потрібно вибирати варіант з вдалим місцем розташування. Інакше складно буде заманити покупців.
  • Стан приміщення. Його необхідно ретельно вивчити. Інакше Стара електрична проводка або протікає водопровід можуть серйозно нашкодити бізнесу.
  • Порядок та інші умови внесення орендної плати. Важливо встановити, що саме входить в кінцеву суму: тільки Оренда, Оренда і «комуналка» і так далі.


Переваги оренди комерційної нерухомості.

Комерційна нерухомість у власності це вже наявність капіталу і бізнесу, її вартість зазвичай набагато вище кадастрової і як наслідок для придбання необхідно розташовувати досить великими коштами. З цієї причини бізнесменові не вигідно купувати приміщення у власність, це накладає великі ризики і обов'язки. У такому положенні оренда має більше переваг, що виражаються в наступному:

  • можна поміняти місце при будь-якому конфлікті інтересів або для підвищення продажів;
  • низькі витрати на приміщення;
  • малий розмір витрат на утримання та експлуатацію об'єкта;
  • можливість розвивати бізнес за допомогою зекономлених на покупці коштів.

В цілому, правило підбору об'єкта для заробітку просте: потрібно вибирати такі будівлі і приміще

ння, здача в суборенду яких абсолютно точно принесе прибуток. Що це буде за об'єкт-можна відповісти, вивчивши попит і пропозицію в конкретній місцевості. За допомогою професійної компанії ви зможете підібрати відмінне і вигідне місце, в якому вам буде зручно здійснювати свою діяльність.