Зимой відпочинок у горах та його переваги

Просмотров: 344

Багато людей, які подорожували гірськими стежками у весняний, літній та осінній сезон, не уявляють собі поїздки в гори взимку. Оскільки холодно, бо мокро, небезпечно, неприємно, стан поганий, і доведеться взяти багато теплого одягу (а іноді і додаткового обладнання). Можна погодитися лише з одним — справді, рюкзак, вивезений в гори взимку, важить трохи більше. Потрібно взяти з собою теплий одяг, але він зігріває користувача та створює приємну атмосферу всередині. Якщо планувати свою гірську подорож з розумом, ризик нещасного випадку може бути зведений до мінімуму. Бути обережним корисно не тільки під час зимового гірського відпочинку, але і влітку — але не про це сьогодні.

Відпочинок у горах

Усі недоліки — як реальні, так і вигадані — зникають разом із перевагами, пов’язаними з виходом на стежку, вкриту білим пухом. Якщо до цього часу турист подорожував гірськими стежками лише в літній сезон і просто розглядає зимову подорож, цей текст для нього. Нижче наведено причини, чому взимку слід піти в походи в гори.

Менше людей на стежках

Цього літа, коли багато людей лякалися виїзду за кордон, щільність відпочиваючих на квадратний метр у Карпатах досягла рекордних космічних значень. Хоча відпочинок в Карпатах навіть взимку, особливо напередодні Нового року чи довгих свят досить популярне рішення, проте, у порівнянні з літнім сезоном, туристів у горах точно менше. Компанія “Відпочинок 365” — лідер з організації зимового відпочинку за системою “ все включено”. Це дозволяє поринути з головою у пригоди та відпочивати.

Інтимна компанія в притулках

Коли на маршрутах менше туристів, у притулках стає тихіше. Знайти вільне місце в їдальні не проблема, і після багатьох годин зимових походів можливість зігрітися та смачно повечеряти здається справжньою розкішшю. Як легко за таких обставин оцінити маленькі, прості речі? Клімат притулку не можна порівняти ні з чим іншим. Довгі зимові вечори ідеально підходять для спілкування з колегами у спільній кімнаті. Легко зустріти досвідчених гірських туристів, які не бояться холоду та охоче діляться своїми історіями та різними кумедними анекдотами.

Казкові погляди

На жаль, в Україні такий клімат, що навряд чи можна відчути справжню зиму в місті. Красиві, унікальні пейзажі — ще одна причина, чому варто піти зимовою стежкою. Присипані снігом вершини та долини, наповнені густим білим килимком, пропонують чудові візуальні враження. Ті самі місця виглядають абсолютно по-різному влітку та взимку. Чим холодніше повітря, тим краща прозорість та видимість повітря. Іноді те, що не можна побачити з вершини влітку, можна прекрасно побачити взимку.

Краща форма та здоров’я

Холод посилюється, і походи у важких гірських черевиках, безсумнівно, виснажливіші, ніж рись у легких туристичних черевиках. Пробиваючись крізь сніг, часто досягаючий хоча б колін, людина задіює багато м’язів (болячі литки гарантовані!), Тож навіть на, здавалося б, прямому шляху не важко вийти з дихання. Однак після таких кількох днів зловживань покращення фізичної форми гарантовано! У холодну погоду організм витрачає більше енергії, щоб зігрітися, тому людина спалює більше калорій, ніж зазвичай.

Екстремальні враження та справжні пригоди

Провести кілька зимових днів у горах — це гарна можливість перевірити свою витривалість до екстремальних умов і перевищити власні межі. Як і влітку, і взимку, погода може змінитися навіть протягом декількох годин, і ніхто ніколи не знає, з чим саме зіткнеться.