Як вибрати бензопилу?

Просмотров: 60

Перед використанням бензопили важливо уважно прочитати керівництво по техніці безпеки і переконатися, що запобіжні пристрої пилки працюють правильно. Перевірте гальмо ланцюга, щоб переконатися, що вимикач зупинки працює, а пила знаходиться в хорошому робочому стані. Пам'ятайте, що гостра ланцюг означає менший тиск на пилку і менші зусилля для користувача. Заточка пилки легко виконується за допомогою стандартного набору. Сучасні пилки тепер поставляються з ланцюгами і шинами з низьким рівнем віддачі, вони легше і зручніше у використанні. Такі пилки можна знайти на https://www.stihl.ua/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%86%D1%96%D1% 8F-STIHL / 0100 /% D0% 9B% D0% B0% D0% BD% D1% 86% D1% 8E% D0% B3% D0% BE% D0% B2% D1% 96-% D0% BF% D0% B8% D0% BB% D0% B8-% D0% B1% D0% B5% D0% BD% D0% B7% D0% BE% D0% BF% D0% B8% D0% BB% D0% B8-% D0% B5% D0% BB% D0% B5% D0% BA% D1% 82% D1% 80% D0% BE% D0% BF% D0% B8% D0% BB% D0% B8.aspx.

Як вибрати бензопилу?

Бензопила може здатися малоймовірною покупкою для більшості домовласників і садівників, але це не так. Володіння бензопилою зробить будь-яку просту операцію (наприклад, розпилювання дров) набагато більш легким процесом.
Здійснюючи цю покупку, важливо враховувати свої потреби, щоб зробити практичний вибір. Очевидно, що бензопили повинні бути потужними, але також важливо, щоб вони були зручними і керованими. Одна і та ж бензопила підійде не всім.
Виберіть добре збалансовану і легку модель, особливо якщо ви користувач, щоб переконатися, що ви легко впораєтеся з бензопилою. Такі функції, як інерційний гальмо ланцюга, натяг бічного ланцюга і антивібраційна система, можуть мати вирішальне значення. Ця термінологія не страшна - щоб зрозуміти, що означають ці терміни і які переваги для вас існують, поговоріть зі своїм місцевим дилером STIHL, який зможе дати рекомендації і допомогти вам вибрати ідеальну модель для ваших потреб.

Забезпечення безпеки

Коли ви будете готові до роботи, важливо переконатися, що шматок дерева, який ви пиляйте, не рухається, а також що ви маєте хорошу опору і не посковзнетеся. Завжди наближайтеся до колоди настільки близько, наскільки це безпечно. Якщо ви розпилюють дрова, найкраще підійдуть козли, які будуть надійно утримувати дрова на хорошій висоті.
Безпека завжди є ключовим фактором при використанні будь-якого електроінструменту, і бензопили не виняток. Необхідно носити правильні засоби індивідуального захисту. З новими серіями STIHL PPE безпечна робота стає простіше простого. Засоби захисту вух і очей, а також черевики і рукавички можна легко придбати у місцевого дилера STIHL.