Обладнання сучасної кухні: переваги меблів на замовлення

Просмотров: 75

Кухонні меблі на замовлення, як правило, дорожчі, ніж готові меблі масового виробництва, але варто пам’ятати, що, платячи вищу ціну, можна отримати набагато більше можливостей і незліченну кількість переваг. Кухня на замовлення — мрія багатьох, особливо тих, хто любить готувати і потребує кухні, яка повністю адаптована до потреб та звичок. Для деяких кухонні меблі на замовлення — це розкіш, яку вибирає дедалі більше людей, завдяки багатьом перевагам такого рішення.

Індивідуальний проєкт

Мабуть, це найважливіша перевага меблів на замовлення. Час, витрачений на розмову з досвідченим дизайнером кухонних меблів та обговорення всіх потреб, уподобань, а також обмежень, таких як зріст чи інвалідність, призводить до створення кухні мрії. Така кухня радує не тільки своєю красою, а й практичними рішеннями, ергономічністю і, отже, ідеальною гармонією зі своїми користувачами.

Добре розроблена на замовлення кухня повинна враховувати не тільки потенціал або обмеження простору, але й індивідуальні особливості, наприклад, такі як зріст.

Меблі на замовлення - порятунок для маленьких приміщень

У випадку з маленькими кухнями хороший дизайнер — справжній скарб. Саме на невеликому просторі можна максимально використати кожен сантиметр простору і одночасно уникнути жахливого ефекту повного «захаращення» простору. Також слід пам’ятати про створення враження легкості, що також можливо завдяки відповідному підбору матеріалів та кольорів. Кухні на замовлення Львів від GVkuhni пропонує широку різноманітність якісних фасадів та комплектуючих.

Будь-які розміри та типи шаф

Ще однією дуже важливою перевагою кухні на замовлення є можливість визначати висоту нижніх шаф, враховуючи зріст людини, яка найчастіше працює на кухні. Ідеальна висота стільниці приблизно на 10-15 сантиметрів нижче 90-градусного згину руки в лікті. Також можна самім вирішити, чи має бути дана шафа вузькою чи широкою, чи має вона містити полички чи висувні ящики, тим самим пристосовуючи шафи до потреб користувачів.

Встановлення побутової техніки

Надзвичайно важливою перевагою є можливість вбудови різної побутової техніки. Індивідуальні меблі дозволяють заховати багато предметів обладнання за фасадами шаф. Можна приховати холодильники та посудомийні машини, а іноді і пральні машини, в красивих меблях, виконаних в улюбленому стилі. Вбудовані кухонні меблі, виготовлені на замовлення, дозволять уникнути поганого візуального ефекту, і водночас забезпечать вільний доступ до прихованих пристроїв.

Де замовити?

Вибираючи кухонні меблі за розміром, можна бути впевненим, що майбутня кухня буде відображати індивідуальні потреби та уподобання.

Ми запрошуємо вас до наших студій кухонних меблів за адресами: м. Львів (пр-т Червоної Калини, 77, ”Світ меблів”), м. Червоноград (вул. Сокальська 10, “Світ меблів”), м. Нововолинськ (бул. Шевченка, 21), смт. Жвирка (вул. 1-го Травня, 1);

  • Телефон: +38 067 177 3913, де спеціалісти підготують пропозицію, дизайн та візуалізацію.