Футболки із логотипом компанії, яка розташована у Львові

Просмотров: 75

Кожній людині хочеться виглядати стильно та привабливо. А ще, не менш важливо - індивідуально. У рекламній студії «BRANDME» ви можете замовити абсолютні різні речі із оригінальним дизайном. Вони працюють вже більше багато років та за цей час заробили велику кількість позитивних відгуків та постійних клієнтів.

Також ви можете замовити футболки із логотипом компанії, яка розташована у Львові.

Опис

Через діяльність агенції пройшли вже п’ятсот клієнтів: 10 міжнародний компаній, 30 виробничих підприємств, 70 IT-компаній та багато інших.

Студія комплексно підходить до будь-якого замовлення. Кожний клієнт – індивідуальність, тому підходи до людей різні.

Каталог продукції дуже великий – студія займається сувенірами, поліграфією, одягом, канцелярією та екологічно чистими речами. Їхній товар ідеально підходить як подарунок до будь-якого свята. Хлопці використовують різні види друку: офсетний, текстильний, ультрафіолетовий, друк на папері, гравіювання та інше.

Також ви можете замовити такі послуги з дизайну:

  • розробку логотипу;
  • розробку брендбуку;
  • дизайн упаковки та етикетки;
  • дизайн каталогу.

Серед клієнтів студії такі гіганти власних галузей, як «ПриватБанк», «GameLoft», молочна компанія «Галичина»,IT-академія «STEP» та інші.

Особливості

Власники студії креативно підійшли до представлення самих себе. Сайт дуже технічно підкований, все виглядає сучасно та мінімалістично. На сайті ви можете ознайомитися із портфоліо компанії, а також встановити документ із презентацією.

Працівники мислять творчо та нестандартно – будь-які ваші креативні ідеї знайдуть відображення у готовій продукції.

Регулярно компанія пропонує клієнтам бонуси, знижки та промокоди. У них діє гнучка система заохочувань, яка дозволяє налагодити довготривалу співпрацю. Клієнтам, які не встигають із термінами, студія пропонує термінове виконання замовлень.

На сайті працює розділ «Блоги», де часто публікують цікаві статті на рекламну тему, наприклад, секрети для HR-працівників. Для клієнтів, які ще не користувалися послугами студії, є розділ «FAQ», де зібрані часті та важливі питання та відповіді.

На сайті діє доставка по всій території України через «Нову пошту». На прохання агенція може скористатись іншою доставкою вашого міста.

Цілодобово на сайті працює консультант, який допоможе у вирішенні будь-якого питання.

https://text.ru/antiplagiat/5f536cd8f0265