Програма, яка робить світ кращим

Просмотров: 91

Проблеми, з якими суспільство стикається повсюди, багато в чому пов'язані з незнанням або необізнаністю громадян в тих чи інших питаннях. Громадянське суспільство в Україні створило програму, завдяки якій підвищується рівень залученості громадян у соціальну активність держави.
Дана громадська діяльність носить наступну назву: "Приєднуйся!". Сам заклик вже спонукає до дії. Але в чому його особливості?

Мета програми

Головна мета програми, звичайно ж, полягає в тому, щоб підвищити рівень обізнаності громадян і їх залучення до громадської діяльності. Але це далеко не все. Так, наприклад, другорядні завдання зводяться до того, щоб поліпшити громадський контроль і привернути людей до державного управління.

Іншими словами, все направлено на поліпшення суспільного ладу і скорочення невдоволень. Які складові частини входять в програму? Виділяються наступні моменти:

  • Підвищення знань громадян про свої громадянські обов'язки. З цією метою були навіть введені позакласні заходи, завдяки чому йде виховання усвідомлення громадянської відповідальності з самого маленького віку.
  • Виявляється підтримка щодо посилення антикорупційного громадського моніторингу.
  • Залучаються люди, зацікавлені в реформації країни і її складових структур. Для цього також йде активна підтримка партнерських ОДА, які здатні вплинути на процедуру проведення реформ.
  • Закладається фундамент, завдяки якому йде постійний і безперервний процес залучення громадян до громадської активності та демократичним реформам. Інакше кажучи, програма працює не тільки тут і зараз, але ще націлена і на майбутнє.
  • Виділяються гранти на ведення тієї чи іншої діяльності. Розмір такої підтримки залежить від потреб програми. характеру діяльності і інших аналогічних чинників.

Отже, програма "Приєднуйся!" - це цілий комплекс дій, які спрямовані на те, щоб зробити суспільний лад в державі краще. Чому це ефективно? Тому що проблеми, з якими стикаються в повсякденному житті, знайомі саме пересічним людям, які працюють на звичайних роботах і живуть звичайними життями. При цьому у багатьох вже є в свідомості варіанти та шляхи вирішення, потрібна тільки підтримка, щоб все це реалізувати. І сьогодні є можливість отримати таку опору для старту. Познайомитися докладніше з програмою можете на сайті ElSport. Там представлена вся необхідна інформація для тих, хто хоче стати учасником програми і зробити суспільство навколо себе краще.