Скільки одягу потрібно новонародженому

Просмотров: 452

Народження малюка - абсолютно новий етап в житті батьків. Він відкривається не тільки позитивними емоціями і приємними клопотами, а й безліччю питань, що хвилюють мам і тат. Один з них – скільки одягу потрібно новонародженому. Маленькі дітки дуже швидко ростуть, тому варто заздалегідь подбати про покупку всього необхідного.

Як одягати малюка в пологовому будинку

Перша одяг новонародженому знадобиться вже в пологовому будинку, причому починати покупки на сайті https://www.rechi-dlya-malechi.com.ua/ краще після 25-го тижня вагітності. Рекомендується упаковувати речі в пакети, так як в більшості пологових будинків забороняється брати з собою дорожні сумки. Підпишіть кожен згорток яскравим маркером, вказавши, що і в якій кількості в ньому знаходиться.

Всі пакети необхідно показати чоловікові або комусь із близьких родичів. Розкажіть їм, що саме потрібно буде привезти до і після пологів, а що знадобиться для виписки. Хвилюючись перед появою малюка, матусі часто прагнуть придбати абсолютно все, що розраховано на новонароджених діток. Плануючи, скільки одягу потрібно новонародженому в пологовий будинок, досить включити в список ці речі:

  • підгузок. У пологовий будинок потрібно буде взяти одну пачку найменших памперсів (для діток до 4 кг). На той випадок, якщо малюк народиться великим, купіть ще кілька, але більшого розміру (до 6 кг);
  • пелюшки байкові і ситцеві. Навіть якщо ви не плануєте сповивати малюка, все одно варто взяти з собою кілька пеленочек. Їх можна використовувати в якості підстилки;
  • повзунок. У пологовий зал вам потрібно буде взяти дві пари повзунків. Ще кілька комплектів візьміть в палату. Зазвичай матусі беруть по 2 пари на кожен день;
  • сорочечки беруть з розрахунку використовувати по одній в день. Приготуйте одну для пологового залу, чотири – для палати;
  • кофтинки на гудзиках. Для пологового будинку досить взяти три штуки;
  • «чоловічок». Дана одежина дуже зручна для прохолодних періодів. На перший час вам буде достатньо двох штук;
  • носочки. У новонароджених ще не налагоджена терморегуляція, тому у них весь час мерзнуть ніжки;
  • шапочка. Візьміть в пологовий будинок три штуки. Одна з них стане в нагоді в пологовому залі, дві-в палаті;
  • ковдрочка. При виборі матеріалу враховуйте пору року. Ковдра має бути досить теплим для малюка;
  • царапки. Вони надягають на ручки новонародженому, щоб він випадково не поранив себе.

Що потрібно новонародженому на виписку

Переймаючись питанням, скільки одягу потрібно новонародженому, не забудьте врахувати конверт для малюка. Його зручно використовувати для сповивання при виписці з пологового будинку. Виробники пропонують нам величезний асортимент таких ковдр, що розрізняються за кольором, матеріалом, способом сповивання. Взимку конверт може стати в нагоді як альтернатива комбінезону.

Ще одна перевага конверта в тому, що воно може легко використовуватися як ковдрочку. Щільні хутряні-гарні для зимових прогулянок, тонкі – для літа. У магазинах можна зустріти широкий вибір в'язаних, хутряних, флісових виробів.

При покупці конверта новонародженому перевірте якість представлених моделей. Вони повинні мати акуратні шви і мінімум застібок. Кольори вибирайте ніжні, приємні оку: блакитні, рожеві, пастельні, білі.