Меблі для ванної кімнати. Як правильно підібрати меблі для ванних кімнат

Просмотров: 154
Насправді підібрати меблі для ванної кімнати досить не просто. В сучасному світі існує дуже великий і різноманітний вибір меблів для ванної кімнати. І не спеціаліст в цій справі може розгубитися і зробити не правильний вибір. Широкий і різноманітний вибір меблів для ванної кімнати можна подивитися тут - https://strefalazienek.pl/51-meble-lazienkowe

Розглянемо основні критерії при виборі меблів для ванних кімнат:

  • на що звертаємо увагу при купівлі меблів для ванної кімнати
  • яка повинна бути якість меблів для ванної кімнати
  • як правильно підібрати місце для меблів

На що звертаємо увагу при купівлі меблів для ванної кімнати

Оскільки в ванних кімнатах підвищена вологість і температура, меблі повинні бути захищені від несприятливих середовищ. Також потрібно звернути увагу на те, наскільки якісно закріплена фурнітура, чи оброблені меблі з ДСП і МДФ спеціальними засобами на водовідпорність.

Найбільш поширенішими видами меблів для ванних кімнат є: дзеркало, шафа, тумба під раковину, стелажі, пенал.

Необхідно зауважити, що меблі, які призначені для спальних і вітальних кімнат не підходять для ванних кімнат.

Яка повинна бути якість меблів для ванної кімнати

В першу чергу оглядаємо меблі візуально. Звертаємо увагу на те, чи немає на поверхні виробу дефектів. Поверхня повинна бути гладкою, фарба повинна лежати рівно. Фурнітура з хромованого металу прослужить довше, ніж з пластику.

Найпоширенішими є меблі, виготовлені з ДСП і МДФ. Навіть, якщо такі меблі обклеєні вологостійкою плівкой , термін їх придатності недовговічний. Ціни на такі меблі не високі.

Трохи кращої якості є меблі, які виготовлені з натуральної деревини. Прослужать вони довше, ніж меблі з ДСП і МДФ, але коштують дорожче.

Довговічними вважаються меблі, виготовлені зі скла і металу, який покривається спеціальною плівкою для запобігання появу корозії.

Як правильно підібрати місце для меблів в ванній кімнаті

Ванна кімната – приміщення в якому завжди підвищена вологість і температура завжди коливається від низької до високої.

Всі меблі повинні бути розташовані на максимальній відстані від умивальника, душу і ванни.

Меблі в ванній кімнаті не повинні заважати вільному пересуванню в кімнаті. Вішати полки і шафи потрібно на відповідній висоті, щоб не битися об них головою.

Не можна ставити меблі впритул до умивальника, до стін і до ванни – завжди повинен бути спеціальний повітряний зазор. Такий зазор потрібний для того, щоб базовий матеріал тумби або шафи в процесі експлуатації не намокав і зберігав свій початковий стан.

Правильне розташування меблів в ванній кімнаті дозволяє не тільки заощадити вільний простір, а і створити затишний інтер’єр.

Вдалих покупок