Ворожі обстріли спричинили низку пошкоджень в електромережах шести населених пунктах Запорізької області
12 лютого 2024 14:05
![Ворожі обстріли спричинили низку пошкоджень в електромережах шести населених пунктах Запорізької області фото](image/news_small/2024/02/12_112554_60xp_s.jpg)
Ворожі обстріли спричинили низку пошкоджень в електромережах прифронтових територій.
Неспокійними видалися минулі вихідні для запорізьких енергетиків. Ворожі обстріли спричинили низку пошкоджень в електромережах прифронтових територій. Попри напружену безпекову ситуацію, наші бригади усунули всі нові пошкодження та відновили енергопостачання 553 родин у 6 населених пунктах Оріхівщини та Василівського району. Про це повідомляє пресслужба ПАО "Запоріжжяобленерго".
Також протягом 09-11 лютого фахівці «Запоріжжяобленерго» повернули світло загалом 2389 родинам та юридичним особам у м. Запоріжжя та Запорізькому районі, що знеструмлювалися внаслідок технологічних порушень.
Загалом протягом вихідних «Запоріжжяобленерго» заживило близько 3 тисяч споживачів.
Станом на 08:00 12 лютого внаслідок бойових дій на підконтрольній території Запорізької області повністю або частково без енергопостачання залишаються 50 населених пунктів (загалом 5319 споживачів).
Знеструмлень з технологічних причин немає.