Увічнена пам“ять: у Запоріжжі на Алеї Героїв встановили нові призми з портретами загиблих захисників

Переглядів: 302

6 грудня 2023 19:30

Увічнена пам“ять: у Запоріжжі на Алеї Героїв встановили нові призми з портретами загиблих захисників фото

Сьогодні, у День Збройних Сил України, на центральному проспекті Запоріжжя поблизу будівлі міської ради з’явилися нові інсталяції з портретами загиблих захисників. На призмах також розміщена  інформація про них.

У відкритті взяли участь секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв, заступник міського голови Анатолій Васюк, родини полеглих героїв.

- Пам'ятаємо, якою страшною ціною… Ще двадцять призм з іменами полеглих запорізьких воїнів встановлено на Алеї Героїв, створеній на знак шанобливого увічнення пам'яті борців за українську свободу.

Ще двадцять втрачених життів, за якими стоять осиротілі діти, зруйновані душі дружин, спустошені долі батьків…

Загибель кожного нашого воїна – болюча рана не лише для рідних і близьких, а й для усього Запоріжжя. Вони були нашим справжнім щитом і мечем тут на землі, а нині оберігають мир над нашим містом на небесах. Вічна світла пам'ять воїнам, що пішли у засвіти. Сил і витримки родинам полеглих Героїв, - зазначив Анатолій Куртєв.

Нагадаємо, перші портрети на Алеї Героїв біля будівлі міської ради з’явилися 1 жовтня цього року, коли в Україні вперше відзначили День захисників і захисниць у нову дату.

На Алеї Героїв тоді увічнили пам’ять Дениса Тарасова, Андрія Аржанова, Дмитра Батрака, Олександра Білого, Романа Горькового, Дмитра Гребенюка, Ігоря Дейнеги, Сергія Дрюцького та Максима Літвінова.

Надалі Алею Героїв будуть розширювати. Всього в Запоріжжі планують таким чином увічнити пам’ять 120 захисників.

 
Схожі новини: