Михайло Кумок: Всі надії на ікону?

Переглядів: 241

24 вересня 2023 20:31

 Михайло Кумок: Всі надії на ікону? фото

 "У штабі Чорноморського флоту в Севастополі, за яким ЗСУ завдали ракетного удару, дивом уціліла дерев'яна ікона зарахованого до лику святих російського флотоводця Ушакова".

Про це повідомив губернатор міста развожаєв у своєму Telegram-каналі і продовжив: «Як відомо, Федір Ушаков не програв жодної битви. Через століття непереможний адмірал продовжує захищати Севастополь і дарує впевненість у новій перемозі».

Дійсно, Ушаков зробив великий внесок у примноження російських земель. Завдяки його таланту та рішучості був завойований Крим. Помер у 1817 році. 1943-го сталін заснував орден Ушакова. У 2001-му він зведений до рангу святих.

Але ось яка штука. Після Ушакова перемога у московітського флоту не була лише у  Чесменській битві 1770 року . Решта: Кримська війна 1853-56 років - Чорноморський флот затопили; Японська 1904-5 – Цусіма; Перша світова – лише поразки (деякі захоплені кораблі передані німцями Українській Державі); Друга світова - флот направив на сухопутні фронти понад 400 тис. осіб, що свідчило про неможливість використання цих людей за їх прямим - морським - призначенням.

Так що зараз «друга армія світу» може розраховувати хіба що на ікони і на диво… 

 
Схожі новини: