У Запоріжжі виявили осіб, які керували мережею підпільних гральних закладів

Переглядів: 176

14 вересня 2023 19:15

У Запоріжжі виявили осіб, які керували мережею підпільних гральних закладів фото

Протиправний азартний бізнес вело четверо жителів Запоріжжя. Їхні заклади підпільно функціонували в різних районах міста.

За інформацією Нацполіції, правоохоронці у декількох районах Запоріжжя виявили заклади, в яких всупереч законодавству надавали доступ до азартних ігор.

22 березня поліцейські під процесуальним керівництвом Запорізької окружної прокуратури за силової підтримки спецпризначенців КОРДу провели низку санкціонованих обшуків за місцем мешкання фігурантів та в орендованих ними приміщеннях - гральних залах. У результаті заходів виявлено та вилучено речові докази функціонування незаконного бізнесу: 7 ігрових автоматів, понад 20 комп’ютерів, камери відеоспостереження, відеореєстратори, мобільні телефони, маршрутизатори, флешки, касовий апарат, блокноти із записами, банківські картки та понад 27 тисяч гривень.

Все вилучене спрямоване на експертні дослідження.

Правоохоронці встановили, що до незаконної діяльності причетні четверо мешканців Запоріжжя, які між собою мали чіткий розподіл ролей.

Організатором грального бізнесу виявився 38-річний чоловік, який наразі перебуває в одній із установ виконання покарань Дніпропетровської області. Він розподіляв функції між учасниками угруповання, був адміністратором, здійснював контроль за прибутками та витратами закладів. Його 27-річна спільниця підшукувала та винаймала в оренду нежитлові приміщення для провадження незаконної діяльності, організовувала пошук нових гравців, конспіративне функціонування гральних закладів та їх «інкасацію». Ще один 24-річний учасник технічно обслуговував гральне обладнання та прилади відеоспостереження. Четвертий - 31-річний співвиконавець відповідав за наповнення всіх закладів алкогольною та тютюновою продукцією, періодично збирав грошові кошти для передачі організатору, а також здійснював функції служби безпеки залів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 (Незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей) Кримінального кодексу України, триває. Наразі вживаються необхідні заходи щодо накладення арешту на тимчасово вилучене майно. Санкція статті передбачає штраф від десяти тисяч до сорока тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян, з позбавленням права обіймати певні посади або займатись певною діяльністю строком на один рік.
Схожі новини: