Медицинский колледж

Просмотров: 1073

Комунальний вищий навчальний заклад

«Мелітопольський медичний коледж»

Запорізької обласної ради

 ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!Мелітопольський медичний коледж 
— комунальний вищий навчальний заклад I рівня акредитації,
який 
готує фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст у відповідності до ліцензії за спеціалізаціями:«Лікувальна справа»

·            
 на базі  11 класів:
термін навчання - 3 роки,  кваліфікація - фельдшер;

·              на базі  9 класів:
термін навчання - 4 роки,  кваліфікація – фельдшер.       
         

«Сестринська справа»

·       на базі  11 класів: термін навчання - 3 роки
кваліфікація - медична сестра;

·       на базі  9 класів: термін     навчання - 4 роки
кваліфікація - медична сестра.

 «Фармація»


·             на базі  11 класів: термін навчання - 2 роки,  кваліфікація –  фармацевт;

·             на базі 9 класів: термін навчання - 3 роки,   кваліфікація – фармацевт

 

 

 

 

Вступники з повною загальною середньою освітою зараховуються до медичного коледжу за результатами конкурсу сертифікатів ЗНО (2016 р., 2017 р., 2018 р.) з таких предметів:

- зі спеціалізацій «Лікувальна справа», «Сестринська справа», «Фармація»  - з біології або хімії або історії України (за вибором абітурієнта) та української мови і літератури.

 

Вступники з неповною загальною середньою освітою зараховуються до медичного коледжу за результатами вступних іспитів у формі письмового тестування:

-               на спеціалізації «Лікувальна справа» і «Сестринська справа» - з біології або хімії та української мови;

-   на спеціалізації «Фармація» - з хімії або біології та української мови.

До конкурсного балу у 2018 році враховується середній бал свідоцтва про неповну загальну середню освіту за 9 класів.

 

Для якісної підготовки фахівців Мелітопольський медичний коледж має міцну матеріально-технічну базу. На базі коледжу обладнано імітаційний пологовий зал, хірургічний блок з передопераційною, імітаційний ФАП, доклінічний кабінет з терапії, педіатрії, який включає палату новонароджених та кабінет профілактичних щеплень, кабінети неорганічної, органічної, аналітичної, фармацевтичної хімії, техніки лабораторних робіт, фармакогнозії та інші. 


 

За  85  років свого існування коледж виріс від медичної школи, яка налічувала 30 слухачів, до потужного сучасного навчального закладу, в стінах якого навчається розумна і допитлива молодь. Студенти оволодівають теоретичними знаннями та практичними навичками, займаються науково-дослідницькою роботою.


 

Процес отримання міцних знань нерозривно пов’язаний з формуванням суспільно свідомої, духовно багатої, патріотичної і відповідальної особистості. З цією метою у коледжі проводяться різноманітні заходи, професійні конкурси, тематичні виховні години.  Студенти коледжу беруть активну участь  у громадському житті міста Мелітополя, проводять благодійні акції, День Донора. Студентам є що показати і в області знань, і в області спортивних досягнень, і в області художньої самодіяльності.   На їх виступи завжди з нетерпінням чекають у Центрі реабілітації інвалідів, благодійній організації «Сяйво надії»,   Мелітопольському інтернаті,  Мелітопольській виправній колонії для неповнолітніх, міських школах  та центральних площах нашого міста.
 

              
Близько 10 тисяч   колишніх випускників коледжу працюють у  лікувально-профілактичних закладах та фармацевтичних установах м. Мелітополя, Запорізької області та України.  Вони   чесно і самовіддано виконують свій обов’язок, сумлінно працюючи на ниві охорони громадського здоров’я.

 

Наша адреса:

Запорізька обл.

м. Мелітополь

вул. Героїв України, 184

Тел.: (0619) 42-06-86, (0619) 42-02-24

Факс (0619) 42-06-69

Моб. 098-352-38-56

 

Електронна пошта: medcolledg_melitopol@i.ua

Сайт: www. medcolledg.org.ua