"Холостяк-4": Константин Евтушенко любит сильных женщин

Добавить новость


28 Апреля 2014 08:18 | Автор: Мария Эндикова, по материалам интернет-изданий | Просмотров: 804 

Кості Євтушенку подобається жорсткий характер жінок
Кості Євтушенку подобається жорсткий характер жінок
Цього випуску Холостяк Костянтин Євтушенко вирушив на ретро-побачення з Анею. І Холостяк, і учасниця проекту вже давно мріяли у романтичній атмосфері провести час разом. Їм це вдалося втілити сповна.

«Побачення з Анею було особливим через те, що ми з нею вирушили у минуле Аргентини. Під час нашої зустрічі ми говорили про Єву Перон – жінку, яка по суті створила свого чоловіка, і він став не лише відомим на весь світ Президентом, але й вивів Аргентину на якісно новий економічний рівень», — розповідає Костя Євтушенко.

Холостяк зазначив, що, як він сам, так і Аня хотіли гарно провести час у затишній обстановці, поговорити про щось цікаве, адже минулий випуск засвідчив, що шумні карнавали і вечірки не зовсім до душі Ані.

Холостяк не приховує, що це побачення дало йому змогу по-новому подивитися на дівчину, відкрити у ній ще більше граней:

За словами Кості, він не з тих людей, які остерігаються сильних жінок. Вольова натура Ані йому дуже подобається.

«Лише люди, які в собі не впевнені, остерігаються сильніших за себе особистостей, — каже герой проекту. — Я думаю, що жінка має бути сильною. Мені подобаються жінки, які ззовні дуже сильні, але всередині вони залишаються жінками. Я ще раз переконався, що Аня саме з таких».

Источник:holostyak.stb.uaНовости от Местные вести в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://telegram.me/melitopolmv
 
 
 

Версия для печати
    Теги: холостяк-4