Росія розпочала інформаційну операцію під назвою «Мир», метою якої є розмивання української формули миру

Переглядів: 195

7 липня 2024 11:26

Росія розпочала інформаційну операцію під назвою «Мир», метою якої є розмивання української формули миру фото
Росія розпочала інформаційну операцію під назвою «Мир»

Росія розпочала інформаційну операцію під назвою «Мир», метою якої є розмивання української формули миру в інфопросторі Заходу, Глобального Півдня та України, про що повідомляє Центр протидії дезінформації (ЦПД).

 Ця операція вже розпочалася з поширення низки фейкових мирних планів та конспірологічних теорій про таємні перемовини. Керівник ЦПД Андрій Коваленко зазначив, що таку інформаційну кампанію підтримують як пропагандисти всередині РФ, так і експерти на інформаційних платформах Азії, Близького Сходу та країн Заходу. Сам російський диктатор Володимир Путін також коментує ці "мирні ініціативи".

 «Головна мета росіян – створити білий шум, спрямований на частину суспільства, готову до миру за будь-яку ціну», — пояснив Коваленко. Він також підкреслив, що Росія не готова до справедливого миру та продовжує нарощувати військові можливості для подальшої агресії. За допомогою фейкових повідомлень Росія намагається створити ілюзію, що Україна не прагне миру.

 Андрій Коваленко додав, що єдиним доказом готовності Росії до справедливого миру буде участь її представників у другому Саміті миру. Однак наразі Росія робить усе можливе, щоб розмивати українську формулу миру і просувати власні «плани».

 Нагадаємо, що за оцінками Інституту вивчення війни, Володимир Путін відкидає будь-які можливості переговорів про припинення вогню і відкрито вимагає фактичної капітуляції України.

Водночас в Україні триває друга хвиля російської дезінформації щодо «нелегітимності» влади.

 
Схожі новини: