Друзі привезли квіти і обручку: у Запоріжжі рятувальник приїхав на виклик і зробив пропозицію своїй коханій

Переглядів: 269

27 вересня 2023 23:26

Друзі привезли квіти і обручку: у Запоріжжі рятувальник приїхав на виклик і зробив пропозицію своїй коханій фото

Друзі привезли квіти і обручку: у Запоріжжі рятувальник зробив пропозицію своїй коханій

 Пройшовши випробування війною, кохання рятувальника Павла та його нареченої Єлизавети, які до повномасштабного вторгнення рф жили у Маріуполі, лише зміцніло. «Коли через обстріли сиділи в підвалі, я сказав Лізі, якщо виберемося - одружимося», - ділиться рятувальник.

Тож, Павло планував освідчитися дівчині, навіть купив обручку і чекав моменту, коли це зробити. Доля розсудила і допоміг випадок, пов’язаний зі службою.

Павло перебував на чергуванні, коли надійшов виклик про задимленість у його будинку. Рятувальники у ході оперативної розвідки в багатоповерхівці встановили, що пожежа відсутня і загрози життю людей немає. У цей момент Павло відчув, що момент для освідчення настав. І ця мить – зараз. Рятувальник зателефонував друзям, які привезли квіти і обручку. Тож, коли вогнеборці вивели мешканців будинку на вулицю, на Єлизавету чекав сюрприз. Дівчина без вагань сказала «Так». А виклик, на щастя, виявився хибним.

«Павло любить робити сюрпризи неочікувано. Звісно, що цей – був найнепередбачуванішим з усіх», - радісно розповідає Єлизавета.

Особовий склад запорізьких рятувальників вітає закоханих з таким важливим кроком у житті і щиро бажає, аби вогонь кохання зігрівав їхні серця впродовж усього життя, давав енергію та сили далі торувати шлях, всупереч усім труднощам зберігав їхні почуття, взаємоповагу та підтримку.

Джерело: ГУ ДСНС в Запорізькій області
Схожі новини: