Мешканці обирають із запропонованих варіантів плитку для санвузлів і кухні: У Запоріжжі відновлення постраждалих будинків йде за графіком

Переглядів: 1100

15 вересня 2023 19:10

Мешканці обирають із запропонованих варіантів плитку для санвузлів і кухні: У Запоріжжі відновлення постраждалих будинків йде за графіком фото

У Запоріжжі триває відновлення 4-х постраждалих від ракетних ударів будинків.

За інформацією Запорізької міськради, на вул. Зестафонській,10, замінено вікна і майже завершено ремонт покрівлі. Закінчено штукатурення квартир, йдуть штукатурні роботи на сходових клітинах. Мешканці обирають із запропонованих варіантів плитку для санвузлів і кухні.

Встановлено водопровідні та каналізаційні стояки, завершується розводка мереж водопостачання у підвалі. Закінчується монтаж шаф електропостачання, заплановано монтаж радіаторів опалення.

Також, на вул. Сталеварів, 16, забетоновано перекриття між підвалом і 1-м поверхом. Готується опалубка для опорних колон. Укладено гідробар’єр на даху, триває укладка металочерепиці.

На вул. Кияшка, 22, посилюються несучі конструкції. Завершуються роботи на даху. Ведуться штукатурні роботи, монтаж внутрішніх перегородок. Наступного тижня монтуватимуть системи опалення у квартирах.

На пр. Соборному, 151, завершується зведення 3-го поверху. Наступного тижня почнуть відбудову 4-го. Триває ремонт під’їздів, покрівлі та утеплення будинку.
Схожі новини: