Жителі Запорізької області отримали компенсації на відновлення житла на суму понад 8 мільйонів гривень

Переглядів: 248

15 вересня 2023 18:35

Жителі Запорізької області отримали компенсації на відновлення житла на суму понад 8 мільйонів гривень фото

На сьогодні в Запорізькій області до державної публічної послуги «єВідновлення» подано 713 заяв. 153 жителі регіону вже отримали компенсації на суму понад 8 млн грн. Наразі лише 10% від поданих заяв не опрацьовано відповідними комісіями. 

Як повідомляє ЗОВА, за інформацією директора Департаменту житлово-комунального господарства та капітального будівництва Віталія Литвиненка, тепер сума максимального відшкодування для проведення ремонтних робіт власникам квартир у багатоповерхівках зросла до 350 тис грн, а для власників приватних будинків - до 500 тис грн.

Також змінились умови отримання коштів для категорії Б – тепер виплати здійснюватимуться двома платежами. 70 % суми власник отримує після затвердження рішення комісію, залишок в обсязі 30 % - після подання повідомлення про завершення проміжного етапу ремонтних робіт та погодження за результатами верифікації. 

За словами посадовця, власники нерухомого майна, яке розташовано в тимчасовій окупації та зоні ведення активних бойових дій, наразі не можуть отримати компенсації, однак після деокупації  матимуть можливість поновити свої заяви. Наразі послуга “єВідновлення” доступна власникам житла у Запоріжжі, Запорізькому районі та двох громадах Пологівського району. Однак перелік населених пунктів постійно коригується відповідно до зміни лінії розмежування. 

Литвиненко зазначив, що державна послуга “єВідновлення” не стосується власників тих 11 будинків в Запоріжжі, які найбільш постраждали від російських ракет. Ці об'єкти буде комплексно відбудовано та відремонтовано з покращенням характеристик
Схожі новини: