Військовий експерт назвав термін, коли ЗСУ опиняться в районі Мелітополя, - ВІДЕО

Переглядів: 815

4 липня 2023 06:46

Військовий експерт назвав термін, коли ЗСУ опиняться  в районі Мелітополя, - ВІДЕО фото
Поки українське військо тримає курс на Токмак

За пару місяців ЗСУ можуть суттєво просунутися на Запорізькому напрямку та вийти в район Мелітополя, а далі на узбережжя Азовського моря. Такий розвиток подій передбачає військовий експерт Роман Світан. 

В російських пабліках повідомляються, що їх війська відходять з Роботине - населений пункт поблизу Токмаку. Це дозволить нашому війську рухатися далі.

"З Роботине ми далі йдемо на східну околицю Токмака, але у місто заходити не будемо, - повідомив в ефірі Роман Світан. - Росіяни там підготували серйозну лінію оборони, але навколо Токмака. Плюс підняли рівень води, загативши річку Токмачку, чим будуть намагатися стримати українське військо. Але ЗСУ будуть обходити й Токмак, і дамбу, яку ворог звів, але це великих проблем не створить. А також на захід від П'ятихаток ми починаємо далі рухатися і це буде також в бік Токмака, який швидше за все будемо брати в оперативне оточення. І далі загальний напрямок в бік Мелітополя". 

За словами експерта, на Запорізькому напрямку ворог створив багато ліній оборони, але вони мають "розриви", що перекриті мінними полями. Та і ними рух при залученні інженерних служб також можливий, вважає Світан. 

"Як тільки ми починаємо на таких стиках {ліній оборони} проходити, росіяни дають наказ своїм підрозділам відходити, - наголошує Світан. - З точки зору військової - це правильні накази. Вони переміщаються на інші лінії оборони та мінують коридори, за якими виходили частини. Без авіації нашому війську доводиться "прогризатися" вздовж всіх ліній оборони ворога. Швидкість маленька, однак  ми впевнено рухаємось. З такою швидкістю до кінця літа ми вже точно будемо в районі Мелітополя або на Азовському узбережжі в залежності від темпів просування". 

 
Схожі новини: