Мелітопольці чули вибухи. Що відомо?

Переглядів: 478

3 червня 2023 22:05

Мелітопольці чули вибухи. Що відомо?  фото

Ввечері 3 червня у Мелітополі та районі було чутно кілька вибухів. Після цього чорний дим підіймався на півночі від міста. 

В соціальних мережах мелітопольці поділились аудіо, записаним у місті. На ньому зафіксовані характерні звуки "виходів" з подальшими вибухами. Між ними лише кілька секунд, тож можна припустити, що працювала ворожа протиповітряна оборона. Невідомо, що саме намагалися збити загарбники, але вони вже похвалилися результатами. При цьому в місцевому Тг-каналі повідомили: внаслідок падіння уламків нібито пошкодження отримали будівлі в дачному кооперативі в селище Мирне, що як раз знаходиться на північ від Мелітополя. Також зазначається, що постраждали три особи. 

Тим часом з боку української влади й військових поки не надходило уточнень щодо того, чи причетні до вечірньої бавовни Сили оборони чи це чергова провокація з боку окупантів. 

Неспокійно в ці дні й у курортному Бердянську: вчора і сьогодні прильоти зафіксовані в місцевому порту, який загарбники використовують для крадіжок українського зерна. 
Схожі новини: