«Київ, метро, я їду по формі на Майдан… Порожні погляди. Люди відводять очі…» – ветеранка АТО

Просмотров: 542
17 октября 2019 09:36
«Київ, метро, я їду по формі на Майдан… Порожні погляди. Люди відводять очі…» – ветеранка АТО фото

“14.10.2019, Київ, метро, я їду по формі на Майдан… Порожні погляди. Люди відводять очі…” – ветеранка АТО.

“Тут мав би бути якийсь серйозний пост про нашу з дівчатами-ветеранками поїздку до США у рамках проекту #Ambassador #VeteranDiplomacy, але його не буде. Буде моя рефлексія на вчорашній День Захисника…”

Про це на своїй сторінці у Facebook пише офіцер-вихователь і командир першого жіночого взводу в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна Юлія Микитенко:

“Мене вчора накрило. Добряче так. Накрило подвійно. У мене стався культурний шок після повернення з США і вилізла на поверхню образа на суспільство. Протягом всього перебування у Вашингтоні ми з дівчатами були у формі української армії. І до нас підходили люди зі словами “Thank you for your service”. Ми не були одягнені у форму військових США, ми були жінками, по нас не було видно, що ми маємо бойовий досвід. Але тим не менше люди підходили і дякували. Питали, чи можуть чимось допомогти (поліція Вашингтону). Мені подякувала за службу молода жінка у вбиральні House of Representatives. Я дякувала, втуплювала погляд у підлогу і намагалась зникнути. 14.10.2019, Київ, метро, я їду по формі на Майдан у Інститут пам‘яті на дискусія «Жінка у війську». І нічого. Порожні погляди, які ковзають по мені. Деякі зупиняють свій погляд, але швидко відводять, коли я дивлюсь в очі. І єдина моя думка була «Боже, ну будь ласка, ну хоч хтось. Ну будь ласка. Дякую за службу. Приклади руку до серця. Покажи, що ти знаєш, завдяки кому маєш вихідний»… і знаєте що?) Дива не сталось. Після дискусії я переодяглась у цивільний одяг, закинула сумку з формою на плече, і поїхала додому з повними очима сліз. Десь глибоко в душі сміючись зі своєї дитячої образи) бо безглуздо вимагати від суспільства того, чого воно не вміє, як безглуздо від школяра початкових класів вимагати будову атому. Я розумію. Розумію, що ще багато треба робити, треба навчати наше суспільство, навчатись самим. Але інколи прослизає) нащо я то все пишу?) якщо дочитали до кінця, не соромтесь, дякуйте за службу. І неважливо воював/ла, якщо людина одягла форму, вона апріорі готова стати на захист. Себе, вас, країни. Форма зобов‘язує. Тому, будь ласка) для когось ваш жест може бути всім”.

Источник: shlyahta.com.ua

Имя:
Ваш комментарий:

Аноним
17 октября 2019 г. (09:49)

А она че, думала, на колина бухаться будут и руки целовать?

Аноним
17 октября 2019 г. (10:57)

Она защищает нас от россии. Уважение и благодарность

гость
17 октября 2019 г. (11:37)

Она зарабатывает бабло, майдаун!

Аноним
18 октября 2019 г. (14:00)

Она помогала зарабатывать бабло кровавому Пэдро и его шакалам. Тварь. 

Аноним
17 октября 2019 г. (16:42)

Блестящая статья!  И повод задуматься о том, ПОЧЕМУ такая разница между реакцией на форму в США и в Украине? Почему в одной стране на военных смотрят как на защитников, а в другой - как на оккупантов?


Похожие новости: