Коноплянка – лучший футболист года, Луческу – лучший тренер

Добавить новость


7 Декабря 2012 16:27 | Просмотров: 371  1.

Євген Коноплянка, Мірча Луческу, Генріх Мхитарян, Андрій П’ятов та Віктор Вацко — найкращі у 2012-му в п’яти номінаціях за підсумками 22-го за ліком референдуму газети «Український футбол»!

Отже, КОНОПЛЯНКА — футболіст року; ЛУЧЕСКУ — тренер року; МХИТАРЯН — легіонер року; П’ЯТОВ — голкіпер року; ВАЦКО — коментатор року!

На розгляд громадськості було винесено по десять кандидатур в кожній номінації. Упродовж місяця до редакції надходили листи читачів (важлива деталь: цьогоріч — рекордна кількість, більше двох тисяч!), голоси яких, разом із думкою футбольних фахівців та журналістів (по 50 осіб), й принесли такі ось подеколи відверто несподівані результати. Приміром, як не згадати те, що Віктор Вацко віднедавна не займається коментаторською справою, обіймаючи посаду віце-президента львівських «Карпат».

Одразу троє найкращих — з донецького «Шахтаря». І цей факт ніяк не дивує. А з приводу перемоги Коноплянки в номінації «Футболіст року», можна сказати одне: на старті референдуму гору впевнено брав його одноклубник Руслан Ротань, та зрештою респондентам «УФ» припали до душі голеві дії «десятки» «Дніпра»…

Источник: «Український футбол»


 
 
 

Версия для печати

?руЁєчър...