Состав окружных избирательных комиссий в Запорожской области

Добавить новость


27 Августа 2012 11:13 | Просмотров: 1303  1.

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 74 (Запоріжжя, Комунарський р-н)

Голова комісії – Салацький Станіслав Сергійович, 1989 року народження – від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА".

Заступник голови комісії – Онищенко Світлана Василівна, 1961 року народження – від фракції "БЮТ – "Батьківщина".

Секретар комісії – Реут Юлія Василівна, 1979 року народження – від Ліберальної партії України.

Члени комісії:

Глущенко Володимир Іванович, 1970 року народження – від Української партії "Зелена планета";

Гриньов Сергій Валерійович, 1980 року народження – від Партії "Руський блок";

Гриценко Володимир Владиславович, 1990 року народження – від Політичної партії "Союз анархістів України";

Джога Володимир Миколайович, 1972 року народження – від партії Всеукраїнське політичне об’єднання "Єдина Родина";

Коблицький Геннадій Вікторович, 1962 року народження – від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО";

Козіброда Борис Ярославович, 1957 року народження – від депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона";

Крючкова Ганна Іванівна, 1951 року народження – від Політичної партії "Руська Єдність";

Макаренко Сергій Ястиславович, 1964 року народження – від Партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!";

Михайлова Марина Олександрівна, 1975 року народження – від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;

Мужайло Віктор Валерійович, 1970 року народження – від фракції Партії регіонів;

Петренко Віктор Павлович, 1944 року народження – від фракції комуністів;

Смирнов Володимир Васильович, 1969 року народження – від Української Народної Партії;

Філобок Олена Леонідівна, 1979 року народження – від Християнсько-демократичної партії України;

Цимбалов Сергій Артурович, 1971 року народження – від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";

Ясинецький Анатолій Вікторович, 1957 року народження – від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ".

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 75 (Запоріжжя, Ленінський р-н)

Голова комісії – Стаценко Василь Степанович, 1935 року народження – від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО".

Заступник голови комісії – Калашник Андрій Григорович, 1953 року народження – від Християнсько-демократичної партії України.

Секретар комісії – Волинець Ольга Іванівна, 1978 року народження – від Української партії "Зелена планета".

Члени комісії:

Ануфрієва Ірина Володимирівна, 1962 року народження – від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;

Апаєва Валентина Іванівна, 1949 року народження – від фракції комуністів;

Вельчєва Євгенія Василівна, 1989 року народження – від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

Гончар Ігор Іванович, 1988 року народження – від партії Всеукраїнське політичне об’єднання "Єдина Родина";

Горський Андрій Олександрович, 1976 року народження – від фракції Партії регіонів;

Єрохіна Юлія Дмитрівна, 1990 року народження – від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

Коновалова Ольга Дмитріївна, 1958 року народження – від фракції "БЮТ – "Батьківщина";

Кравченко Лідія Антонівна, 1944 року народження – від Партії "Руський блок";

Пушкарьов Іван Миколайович, 1991 року народження – від Політичної партії "Руська Єдність";

Сагач Ігор Володимирович, 1973 року народження – від Української Народної Партії;

Сафарова Оксана Миколаївна, 1977 року народження – від Політичної партії "Союз анархістів України";

Сірченко Наталія Дмитрівна, 1964 року народження – від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";

Ткачова Лариса Петрівна, 1958 року народження – від Ліберальної партії України;

Товстік Людмила Юріївна, 1957 року народження – від депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона";

Федорова Анастасія Анатоліївна, 1960 року народження – від Партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!".

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 76 (Запоріжжя, Орджонікідзевський р-н)

Голова комісії – Філозоп Євген Сергійович, 1991 року народження – від партії Всеукраїнське політичне об’єднання "Єдина Родина".

Заступник голови комісії – Савицький Георгій Сергійович, 1951 року народження – від Партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!".

Секретар комісії – Молоткова Людмила Петрівна, 1948 року народження – від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО".

Члени комісії:

Алієва Лейля Енверівна, 1964 року народження – від Партії "Руський блок";

Григоров Едуард Іполітович, 1968 року народження – від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

Задорожна Ірина Олександрівна, 1961 року народження – від Української партії "Зелена планета";

Зубач Ігор Миколайович, 1978 року народження – від Української Народної Партії;

Зубчевська Катерина Іванівна, 1950 року народження – від фракції комуністів;

Кривенко Юлія Володимирівна, 1987 року народження – від Християнсько-демократичної партії України;

Мірошниченко Віталій Миколайович, 1955 року народження – від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

Монастирна Аліна Ігорівна, 1991 року народження – від Політичної партії "Союз анархістів України";

Москвіна Ірина Станіславівна, 1963 року народження – від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";

Мотовілова Людмила Сергіївна, 1961 року народження – від депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона";

Островерхов Сергій Геннадійович, 1968 року народження – від фракції Партії регіонів;

Прокопенко Костянтин Миколайович, 1954 року народження – від фракції "БЮТ – "Батьківщина";

Романюта Ігор Вікторович, 1993 року народження – від Політичної партії "Руська Єдність";

Соколовська Тетяна Олексіївна, 1960 року народження – від Ліберальної партії України;

Трепаліна Наталя Володимирівна, 1975 року народження – від фракції Народної Партії у Верховній Раді України.

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 77 (Запоріжжя, Шевченковський р-н-)

Голова комісії – Поздєєв Микола Миколайович, 1952 року народження – від Української Народної Партії.

Заступник голови комісії – Кусков Юрій Петрович, 1962 року народження – від Ліберальної партії України.

Секретар комісії – Дениско Людмила Петрівна, 1956 року народження – від Політичної партії "Руська Єдність".

Члени комісії:

Акулова Марина Євгенівна, 1975 року народження – від Партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!";

Алієва Еміне Усманівна, 1955 року народження – від Партії "Руський блок"; Андреєва Тамара Семенівна, 1945 року народження – від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";

Белінська Юлія Володимирівна, 1975 року народження – від Політичної партії "Союз анархістів України";

Волкова Галина Семенівна, 1980 року народження – від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

Гнідой Олексій Володимирович, 1979 року народження – від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

Данильченко Анна Леонідівна, 1980 року народження – від Християнсько-демократичної партії України;

Єргакова Людмила Олександрівна, 1944 року народження – від Української партії "Зелена планета";

Карякін Сергій Васильович, 1976 року народження – від партії Всеукраїнське політичне об’єднання "Єдина Родина";

Лиско Володимир Васильович, 1948 року народження – від фракції комуністів;

Люта Світлана Іванівна, 1956 року народження – від депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона";

Лях Артем Віталійович, 1978 року народження – від фракції Партії регіонів;

Моїсеєнко Вікторія Вікторівна, 1973 року народження – від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;

Надточиєва Світлана Володимирівна, 1971 року народження – від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО";

Цвілій Андрій Вікторович, 1958 року народження – від фракції "БЮТ – "Батьківщина".

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 78 (Бердянський р-н)

Голова комісії – Герасименко Анатолій Васильович, 1949 року народження – від фракції Народної Партії у Верховній Раді України.

Заступник голови комісії – Алієва Айше Якубівна, 1987 року народження – від Партії "Руський блок".

Секретар комісії – Лисак Олександр Олександрович, 1959 року народження – від фракції "БЮТ – "Батьківщина".

Члени комісії:

Бершев Володимир Петрович, 1957 року народження – від Української партії "Зелена планета";

Бондаренко Ігор Сергійович, 1986 року народження – від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

Вапнярчук Євгеній Сергійович, 1976 року народження – від Політичної партії "Союз анархістів України";

Григор’ян Альона Юріївна, 1993 року народження – від Політичної партії "Руська Єдність";

Кононученко Тамара Володимирівна, 1971 року народження – від партії Всеукраїнське політичне об’єднання "Єдина Родина";

Ланецький Віктор Іванович, 1942 року народження – від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО";

Легейда Ірина Едуардівна, 1965 року народження – від депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона";

Медвєдєва Олена Владіславівна, 1964 року народження – від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

Мудренко Арсеній Вікторович, 1985 року народження – від Української Народної Партії;

Назарова Ірина Василівна, 1963 року народження – від фракції комуністів;

Онопрійко Наталія Віталіївна, 1974 року народження – від Християнсько-демократичної партії України;

Перелигіна Юлія Ігорівна, 1991 року народження – від Ліберальної партії України;

Тахтаджиєва Любов Іванівна, 1955 року народження – від фракції Партії регіонів;

Шмакова Галина Петрівна, 1945 року народження – від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";

Шокун Олександр Анатолійович, 1980 року народження – від Партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!".

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 79 (Василівський р-н)

Голова комісії – Губанова Олена Володимирівна, 1975 року народження – від Політичної партії "Руська Єдність".

Заступник голови комісії – Палубінський Юрій Федорович, 1958 року народження – від депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".

Секретар комісії – Джуган Наталія Віталіївна, 1975 року народження – від фракції Партії регіонів.

Члени комісії:

Афанасьєв Ігор Володимирович, 1988 року народження – від Політичної партії "Союз анархістів України";

Афендулов Олександр Миколайович, 1946 року народження – від фракції комуністів;

Вайло Валентина Зінов’ївна, 1937 року народження – від фракції "БЮТ – "Батьківщина";

Васецька Єлизавета Миколаївна, 1985 року народження – від Української Народної Партії;

Волобуєва Лідія Петрівна, 1957 року народження – від Партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!";

Гапон Ніна Юріївна, 1988 року народження – від Християнсько-демократичної партії України;

Лєвшанова Любов Сергіївна, 1955 року народження – від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

Литвин Інга Євгенівна, 1974 року народження – від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";

Лобинцева Оксана Валеріївна, 1974 року народження – від Української партії "Зелена планета";

Майєр Марина Сергіївна, 1982 року народження – від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;

Мєлай Вікторія Василівна, 1970 року народження – від Ліберальної партії України;

Мягких Олексій Володимирович, 1988 року народження – від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

Нитков Микола Миколайович, 1938 року народження – від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО";

Силка Софія Андріївна, 1991 року народження – від партії Всеукраїнське політичне об’єднання "Єдина Родина";

Умерова Наре Джаветовна, 1963 року народження – від Партії "Руський блок".

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 80 (Мелітопольський р-н)

Голова комісії – Рябінін Денис Сергійович, 1986 року народження – від Політичної партії "Народно-трудовий союз України".

Заступник голови комісії – Солом’яна Світлана Вячеславівна, 1964 року народження – від Української партії "Зелена планета".

Секретар комісії – Генова Катерина Олегівна, 1983 року народження – від фракції комуністів.

Члени комісії:

Бодневич Павло Антонович, 1953 року народження – від Партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!";

Бойко Олег Дмитрович, 1977 року народження – від Української Народної Партії;

Галенко Євген Володимирович, 1988 року народження – від Політичної партії "Руська Єдність";

Горбачова Галина Євгенівна, 1966 року народження – від Ліберальної партії України;

Долгополова Антоніна Іванівна, 1958 року народження – від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

Дятленко Людмила Анатоліївна, 1977 року народження – від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

Максіменко Ігор Григорович, 1990 року народження – від Політичної партії "Союз анархістів України";

Ниткова Тетяна Дмитрівна, 1950 року народження – від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО";

Прокоф’єв Олексій Костянтинович, 1963 року народження – від фракції "БЮТ – "Батьківщина";

Саттаров Ділявер Вільморович, 1988 року народження – від Партії "Руський блок";

Сулейманов Ленур Нурійович, 1969 року народження – від партії Всеукраїнське політичне об’єднання "Єдина Родина";

Суптеля Тетяна Олександрівна, 1959 року народження – від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;

Тиць Марина Юріївна, 1984 року народження – від Християнсько-демократичної партії України;

Шанін Геннадій Іванович, 1947 року народження – від фракції Партії регіонів;

Шмиголь Олег Миколайович, 1973 року народження – від депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 81 (Токмацький р-н)

Голова комісії – Костенко Володимир Павлович, 1937 року народження – від фракції Партії регіонів.

Заступник голови комісії – Можиров Олександр Олексійович, 1937 року народження – від фракції комуністів.

Секретар комісії – Щербаков Віктор Веніамінович, 1961 року народження – від Політичної партії "Союз анархістів України".

Члени комісії:

Ахтемова Асіє Шевкетівна, 1977 року народження – від Партії "Руський блок";

Віннік Інна Василівна, 1965 року народження – від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";

Власюк Людмила Антонівна, 1962 року народження – від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;

Воробей Ніна Федорівна, 1955 року народження – від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

Карбан Людмила Михайлівна, 1950 року народження – від Української Народної Партії;

Кенєва Ірина Петрівна, 1986 року народження – від Політичної партії "Руська Єдність";

Кобець Дмитро Вікторович, 1990 року народження – від партії Всеукраїнське політичне об’єднання "Єдина Родина";

Кравченко Володимир Олександрович, 1957 року народження – від Ліберальної партії України;

Мюрзей Тетяна Іванівна, 1957 року народження – від фракції "БЮТ – "Батьківщина";

Ніткова Наталія Миколаївна, 1974 року народження – від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО";

Свищо Михайло Васильович, 1951 року народження – від Партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!";

Сумка Валентина Павлівна, 1951 року народження – від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

Тищенко Степан Сергійович, 1954 року народження – від депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона";

Фененко Олександр Сергійович, 1949 року народження – від Християнсько-демократичної партії України;

Щепащенко Ніна Сергіївна, 1954 року народження – від Української партії "Зелена планета".

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 82 (Пологи та район)

Голова комісії – Філіпченко Олена Анатоліївна, 1969 року народження – від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ".

Заступник голови комісії – Міскевич Євгеній Юрійович, 1985 року народження – від Політичної партії "Союз анархістів України".

Секретар комісії – Стольнікова Антоніна Миколаївна, 1962 року народження – від фракції Народної Партії у Верховній Раді України.

Члени комісії:

Григоренко Неля Вікторівна, 1965 року народження – від Української партії "Зелена планета";

Заворотня Алла Петрівна, 1970 року народження – від Політичної партії "Руська Єдність";

Кокадзей Вікторія Вікторівна, 1970 року народження – від Партії "Руський блок";

Колісник Євген Вікторович, 1986 року народження – від Партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!";

Колісник Катерина Анатоліївна, 1989 року народження – від Української Народної Партії;

Кулик Євген Юрійович, 1978 року народження – від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";

Москаленко Тетяна Сергіївна, 1960 року народження – від фракції "БЮТ – "Батьківщина";

Нікітін Микола Іванович, 1954 року народження – від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

Нікітчук Павло Миколайович, 1981 року народження – від депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона";

Полторацький Ілля Сергійович, 1989 року народження – від партії Всеукраїнське політичне об’єднання "Єдина Родина";

Потапов Віктор Віталійович, 1993 року народження – від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО";

Потоцька Наталія Павлівна, 1962 року народження – від фракції комуністів;

Ревенок Тетяна Іванівна, 1961 року народження – від Ліберальної партії України;

Сімоненко Людмила Василівна, 1962 року народження – від фракції Партії регіонів.

Чепель Ольга Михайлівна, 1964 року народження – від Християнсько-демократичної партії України.

Джерело: оф. сайт ЦВК


 
 


 

Версия для печати
Loading...