Останнє попередження диктатору

Переглядів: 916

27 січня 2012 10:22

Останнє попередження диктатору фото

Накінець-то. Дочекалися.

Більш жорсткої резолюції по Україні годі було й чекати. Сьогоднішня резолюція ПАСЄ остаточно розставила крапки над "і" у відношенні цивілізованного світу до Януковича і кримінальої олігархії, що панує в Україні. Абсолютна більшість членів ПАСЄ (69 - "за", 8 -проти, 14-утрималось), вимагають у узурпатора негайного припинення політичних репресій та припинення знищення демократії і свободи в Україні. Вони вимагають припинення тортур та знущань над політичними в,язнями і закликають Януковича терміново виконати ці вимоги.

Сьогодні, євроспільнота офіційно пригрозила Януковичу і його хунті введенням реальних, найжорсткіших санкцій.

Міжнародне співтоваристово вимагає негайного звільнення лідера опозиції Юлії Тимошенко, а також Юрія Луценка та всіх політв,язнів, що незаконно знаходяться в тюрмах режиму і піддаються тортурам. Крім того, вони вимагають від Януковича надати можливість, усім політрепресованним, вільно взяти участь у парламентських виборах 2012-го року.

Ця резолюція означає одне: якщо узурпатор не схаменться, стосовно нього і його оточення буде введено міжнародні санкції, що передбачатимуть заборону виїзду в цивілізовані країни, а також блокування особистих банківських рахунків чиновників правлячого режиму.

В першу чергу це повинно стосуватися особисто Януковича, Пшонки, Кузьміна, Хорошковського, Азарава, Тигіпка. Суддів-садистів Кірєєва і Вовка, а також прокурорів-катів Фролової, Микитенка, Клименко, Зінченко , Лобаня та інших "нечвоглодів".

Сьогоднішнє рішення ПАСЄ - це ультиматум Януковичу.

Ця резолюція дає нам надію і впевненність у тому, що все світове співтовариство уважно слідкує за подіями в Україні та жорстко реагуватиме на беззаконня і генебні прояви злочинного свавілля, що відбуваються в Україні.

Янукович, як узурпатор, сьогодні знаходиться поза межами поваги міжнародних інституцій та лідерів європейських країн, США, австралії, Японії, інших. Його давно не сприймають як адекватного і компетентного керівника держави. Для світу він - диктатор. На кшталт Чаушеску, Каддафі, Хусейна.

Увесь світ сьогодні солідарний з Юлією Тимошенко, Юрієм Луценком та з об,єднанною українською опозицією у прагненні усуненняння кримінального режиму Януковича та наведенні в Україні конституційного ладу.

Разом ми повинні повернути Україну на демократичний, європейський шлях розвитку.

P.S. Як відомо, горе-реформатор Тигипко, вчергове, провалив перемовини з МВФ щодо надання кредиту. Це також ознака того, що нинішній кримінальній владі не довіряють у світових фінансових установах. Грошей їм не дадуть, дерибанити буде нічого. Олігархи від влади не здатні ефективно управляти країною. Час їх гнати.

Тримайтеся! Слава Україні!



Имя:
Ваш комментарий:

Васыль Сокыра
27 січня 2012 г. (10:26)
РегиАНАЛив на гилляку ]:-o
Сема
27 січня 2012 г. (10:36)
Я далеко не сторонник Янека и ПР,но это писал точно какой-то "свидомый".Он слюной не захлебнулся,когда толкал эту речь? Оч похоже на выступления Гитлера в 30-40-х. :-|
ффйй
27 січня 2012 г. (10:53)
как взвыли та, значит янык верной дорогой идет! :-)
дипломат
27 січня 2012 г. (10:56)
а как понять слово "нечвоглоди"?
дипломат
27 січня 2012 г. (12:15)
спасибо за разъяснение,теперь понятно.
Дипломату
27 січня 2012 г. (11:54)
Следователь по особо важным делам ГПУ Александр Нечвоглод.
Аноним
27 січня 2012 г. (12:41)
27.01.12|10:36 | Сема Я далеко не сторонник Янека и ПР,но это писал точно какой-то "свидомый"-------- свидомый - это сознательный по-русски
Сема для Анонима 12:41
27 січня 2012 г. (12:57)
Спасибо за разъяснение,а то я с детства говорю по-русски,поэтому так... просто...отсебятину ляпнул..думал слово умное... :-)
не згодна
27 січня 2012 г. (13:03)
Увесь світ сьогодні солідарний з Юлією Тимошенко, Юрієм Луценком та з об,єднанною українською опозицією у прагненні усуненняння кримінального режиму Януковича та наведенні в Україні конституційного ладу. НЕ УВЕСЬ бо я не згодна!!!
злой
27 січня 2012 г. (13:18)
я лично ложил с пробором на люлю,луценка и янека за компанию,мне только интересно-автор сея опуса хоть читал вообще резолюцию?И ЕЩЕ-не тебе какому то шкиряку вспоминать Каддафи и сравнивать его с яныками, у нас яныки на покупку дома 60 000 долларов не давали и крутой социализм не вводили.В нашей стране золотой средины наверно никогда не будет-то яныки,то шизанутые галичане :-|
кот
27 січня 2012 г. (13:21)
А я лично солидарен с СПУ,потому что в нашем городе кроме этой приемной идти некуда.Но не Юлями-Луценками и прочими яныками.
Семе
27 січня 2012 г. (13:25)
Шкиряку осталось отпустить усы щеточкой и зачесать челку налево-да с такой речью-вылитый хвюрер. :-) :-) :-)
wild woodpecker
27 січня 2012 г. (13:27)
Цапи,вчить україньську мову.З дитинства хиба тiльки мавпа не зможе вивчити мову. :-| :-| :-|A то что вы не знаете это ваши проблемы.
Аноним
27 січня 2012 г. (13:31)
Доруководились. Янек мужик, а как он с Юлнй обошелся. Не верю, что не знал. А шел, уперся рогом. Вот и получил. ЗА ГОСУДАРСТВО ОБИДНО.
Аноним
27 січня 2012 г. (13:31)
еще один галичанский торбохват с наглой жидовской мордой,да глазами полными шизы,от этих ТОЖЕ чего хошь можно ждать-и все будет "для пользы нации",не статья а кликушество какое-то,так и видишь в конце,что люлелюбы в экстазе падают в конвульсиях :-|
о/опер
27 січня 2012 г. (13:39)
Предок данного Шкиряка 100% был бандеровцем и всех на левом берегу Днепра считал москалями.Потомок похоже удался.Я лично тоже "ложил" и на Юлю и на христопродавца Луценка,желаю только шоб к нему в камеру Яныков добавили,хай бы выяснили,кто должен спать возле параши.
sinsin
27 січня 2012 г. (18:03)
Правильное решение ПАСЕ!!! Допустили до власти уголовника, вот и теперь за державу обидно. Не сомневаюсь, что и в городе будет приблизительно то же! Давно пора их всех отогнать от власти!
wild woodpecker
28 січня 2012 г. (09:41)
Комментарий удален
рыги оны
28 січня 2012 г. (22:47)
Эуропа- йды до жоппы!!!!!!!
Аноним
3 лютого 2012 г. (16:46)
собаки лают, а караван идёт

Схожі новини: