Останнє попередження диктатору

Добавить новость


27 Января 2012 10:22 | Просмотров: 475  1.

Накінець-то. Дочекалися.

Більш жорсткої резолюції по Україні годі було й чекати. Сьогоднішня резолюція ПАСЄ остаточно розставила крапки над "і" у відношенні цивілізованного світу до Януковича і кримінальої олігархії, що панує в Україні. Абсолютна більшість членів ПАСЄ (69 - "за", 8 -проти, 14-утрималось), вимагають у узурпатора негайного припинення політичних репресій та припинення знищення демократії і свободи в Україні. Вони вимагають припинення тортур та знущань над політичними в,язнями і закликають Януковича терміново виконати ці вимоги.

Сьогодні, євроспільнота офіційно пригрозила Януковичу і його хунті введенням реальних, найжорсткіших санкцій.

Міжнародне співтоваристово вимагає негайного звільнення лідера опозиції Юлії Тимошенко, а також Юрія Луценка та всіх політв,язнів, що незаконно знаходяться в тюрмах режиму і піддаються тортурам. Крім того, вони вимагають від Януковича надати можливість, усім політрепресованним, вільно взяти участь у парламентських виборах 2012-го року.

Ця резолюція означає одне: якщо узурпатор не схаменться, стосовно нього і його оточення буде введено міжнародні санкції, що передбачатимуть заборону виїзду в цивілізовані країни, а також блокування особистих банківських рахунків чиновників правлячого режиму.

В першу чергу це повинно стосуватися особисто Януковича, Пшонки, Кузьміна, Хорошковського, Азарава, Тигіпка. Суддів-садистів Кірєєва і Вовка, а також прокурорів-катів Фролової, Микитенка, Клименко, Зінченко , Лобаня та інших "нечвоглодів".

Сьогоднішнє рішення ПАСЄ - це ультиматум Януковичу.

Ця резолюція дає нам надію і впевненність у тому, що все світове співтовариство уважно слідкує за подіями в Україні та жорстко реагуватиме на беззаконня і генебні прояви злочинного свавілля, що відбуваються в Україні.

Янукович, як узурпатор, сьогодні знаходиться поза межами поваги міжнародних інституцій та лідерів європейських країн, США, австралії, Японії, інших. Його давно не сприймають як адекватного і компетентного керівника держави. Для світу він - диктатор. На кшталт Чаушеску, Каддафі, Хусейна.

Увесь світ сьогодні солідарний з Юлією Тимошенко, Юрієм Луценком та з об,єднанною українською опозицією у прагненні усуненняння кримінального режиму Януковича та наведенні в Україні конституційного ладу.

Разом ми повинні повернути Україну на демократичний, європейський шлях розвитку.

P.S. Як відомо, горе-реформатор Тигипко, вчергове, провалив перемовини з МВФ щодо надання кредиту. Це також ознака того, що нинішній кримінальній владі не довіряють у світових фінансових установах. Грошей їм не дадуть, дерибанити буде нічого. Олігархи від влади не здатні ефективно управляти країною. Час їх гнати.

Тримайтеся! Слава Україні!
Новости от Местные вести в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://telegram.me/melitopolmv
 
 
 

Версия для печати