Запорожское "Днепроэнерго" теперь под контролем Ахметова

Переглядів: 848

27 серпня 2011 11:36

Запорожское Днепроэнерго теперь под контролем Ахметова фото

Как сообщает АМКУ, "DTEK Holdings Limited" уже занимает пост председателя наблюдательного совета ОАО «ДТЭК Павлоградуголь» (м . Павлоград, Днепропетровская обл.).

"Днепроэнерго" объединяет Запорожскую, Криворожскую и Приднепровскую ТЭС суммарной установленной электрической мощностью 8,185 ГВт. 41,65% компании принадлежит кипрской DTEK Holdings Limited. 50%+1 акция компании принадлежит государству, в 2011 году планируется приватизировать 25% "Днепроэнерго".

Напомним, как сообщал "РепортерUA, недавно Ахметов приобрел часть акций "Запорожстали".

РепортерUA



Имя:
Ваш комментарий:

Artemhot
27 серпня 2011 г. (11:42)
Ну прям и добавить нечего..., ну разве что ЮЛЬКА - ВОРОВКА.
Аноним
27 серпня 2011 г. (12:13)
И не говори...Юлька воровка, а эти......твари..бизнесмены все. Как я их ненавижу.кто бы знал....
Схема
27 серпня 2011 г. (12:37)
Хапнул, откатил и на Кипр .... реформы по янучарски :-)
наши!
27 серпня 2011 г. (15:01)
везде наши! наши рулят! да здравствуют наши!
Мелитополец
27 серпня 2011 г. (20:25)
Спасибю всем долбням, что выбрали региАНАЛОВ, а теперь пусть они же Вас и жарят. ]:-o
СТАЛИН
27 серпня 2011 г. (20:47)
СКОРО ВСЮ СТРАНУ КУПЯТ ЭТИ НЕГОДЯИ.ПОЛ СТРАНЫ УЖЕ ПО МУСОРНЫМ БАКАМ ШАРИТСЯ ]:-o
Шок
27 серпня 2011 г. (21:33)
Комментарий удален
Аноним
27 серпня 2011 г. (22:12)
"А вдалеке на гребнях холмов стояла жалкая горстка полунагих измождённых людей и в растерянности смотрела на бесплодную долину, которая ещё недавно была самым прекрасным, самым благословенным местом во всей Ойкумене. Слишком поздно они поняли, что лишь мужеством и самоотверженностью отстаивают свою землю - в чём и состоит наивысший из небесных законов..." Артур Конан Дойл "Последний корабль"
ммм
28 серпня 2011 г. (08:27)
Бесхребетные твари только и могут что зубами скрипеть.Удачи.Пусть люди покупают если сами делать нихрена не умеете!
спасибо жителям Донбасса
28 серпня 2011 г. (09:49)
# Орден князя Ярослава Мудрого V ст. (2010) # Полный кавалер ордена «За заслуги» — I ст.(2006)[48], II ст.(2004 III ст.(2002) # Заслуженный работник физической культуры и спорта Украины (1999) # Награждён медалью «Шахтёрская слава» I—III степеней, золотой медалью Чемпионата Украины по футболу (2002, 2005, 2006, 2008, 2010, 2011 гг.) # Награждён Президентом Пакистана за заслуги перед Пакистаном «Звездой Пакистана» (2007) # Лауреат премии «Признание» — «за весомый вклад в меценатство» # В 2006 году Ринату Ахметову было присвоено звание «Почётный гражданин Донецка :-)
по Сото
28 серпня 2011 г. (10:14)
ЗНАЙДІТЬ ВІДМІННІСТЬ« офіційна влада Перу традиційно схильні використовувати закони, аби перерозподіляти багатства, а не допомагати їх створювати. З цієї точки зору закон – це механізм поділу постійного обсягу добробуту поміж різноманітними угрупуваннями. Держава, яка не уявляє, що багатство і ресурси можуть примножуватись, що цьому мусять сприяти відповідна система державних і суспільних інституцій і що пересічні люди можуть створювати багатства, вважає перерозподіл єдино можливим підходом». У всіх «активно перерозподільних» держав схожі характерні ознаки та політичні особливості. Можливість дерибанити призводить до того, що фактично усі перуанці об’єднані в явні чи неявні «перерозподільні синдикати» та вкрай заполітизовані. Характерною ознакою цієї системи є також те, що більшість нормативних актів приймаються виконавчою владою, тобто, ігноруючи будь-які публічні процедури. Взагалі-то, велика кількість різноманітних «вказівок», які продукує держава – це перша ознака її відсталості, а чим більше їх видає виконавча влада – тим відсталість глибша. Наступна характерна ознака – це фактична невіддільність держави від бізнесу, і той факт, що головне чим переймається бізнес – це пошук ренти, а не вдосконалення виробництва послуг. Перерозподільні рішення накопичуються. Зазвичай вони мають вигляд привілей чи обмежень. Скасувати їх буває вельми складно, та й мало хто турбується цією проблемою. Тому клани, що отримали владу (чи локальний доступ до прийняття рішень), діють зазвичай не шляхом скасування старих пільг чи обмежень, а шляхом надання нових. В підсумку, дерибаниться все більше, а правова система на думку «охоплена невідчепним прагненням до прямого управління потоком щоденних подій… Те що ми маємо – це результат постійного суперництва за незароблений прибуток». Тим не менш, накопичення привілей за довгі роки періодично призводить до необхідності «обнуління» частини зобов’язань політичним шляхом, особливо, коли представники вимог слабкі. Це зазвичай відбува
по Сото
28 серпня 2011 г. (10:22)
Це зазвичай відбувається в режимі диктатури. Якщо навіть життя не погіршується, то воно точно не покращується. Відчуття бардаку, марно витрачених зусиль і безвихідь створюються саме перманентним процесом дерибану. «Переможці» у цьому процесі завжди тимчасові і точнісінько так страждають від нього, як і ті, хто програв. Зазвичай вони отримують неприємні сюрпризи з тих боків життя, про існування котрих ще вчора не підозрювали. Просто там теж почали дерибанити. Отже, в контексті цього тренду той же Янукович нічим особливим не вирізняється. Він діє в межах дерибанної ідеї. А відрізняє його лише стан цього тренду. Одним означенням цей стан можна оцінити так: ресурсів, що перерозподіляються все менше і менше. Це і є чи не головна причина усіх дій Януковича. Уся копітка діяльність із «зміцнення вертикалі влади» викликана очевидним бажанням розібратися як із «заявками» на дерибан, так і упорядкувати сам цей процес. Тут неприпустимі ніякі системні поміхи, наприклад, у вигляді хоч якихось залишків судової системи. Але найголовніше в такій ситуації – чітко вказати претендентам на дерибан, хто у нас відтепер цим переймається. Звідси припинення гри в опозицію самому собі, котру до цих пір практикували наші владоможці. У перерозподільному процесі мусить бути свій «смотрящий», котрому належить право остаточного рішення.
Алекс
28 серпня 2011 г. (10:27)
Интересно а если ринатка скоропостижно скончается ,кому перейдут все его богатства заработанные на крови и поте бедных людей-рабов.
Андреич
28 серпня 2011 г. (11:28)
Алекс, растащут свои. Как это было с подозрительно ушедшим Кушнаревым, перед смертью активы Кушнаря оценивали в полмиллиарда баксов, через год после смерти родственники усопшего ходили с шапкой по кругу собирая ему на могильный памятник ......
Бендер
29 серпня 2011 г. (08:49)
Ну и на фиг нам это Днепрэнерго надо - зато НАШ!! КРАСИВЫЙ!!
Автору
29 серпня 2011 г. (09:28)
1) Неправильное падежное окончание в первом предложении - "...Антимонопольный комитет Украины разрешил избрать на должность заместителя председателя наблюдательного совета ОАО "Днепроэнерго" (Запорожье) юридического лица - компании "DTEK Holdings Limited" (г. Никосия, Кипр)..." ИЗБРАТЬ КОГО?ЧТО? - ЮРИДИЧЕСК-О-Е ЛИЦ-О - КОМПАН-И-Ю.------------2) м . Павлоград, Днепропетровская обл. - ЕСЛИ УЖ ПИШЕШЬ ПО-РУССКИ, ТОГЛА Г. ПАВЛОГРАД (город, а не мисто)
Быдло - в стойло!!!
29 серпня 2011 г. (16:01)
Комментарий удален
ZMIY
30 серпня 2011 г. (07:17)
Читаешь комментарии на форумах, прессу вообще, слышишь мнение очень разных людей и складывается впечатление, что подавляющее большинство эту власть ненавидит лютой ненавистью. Не за горами очередные выборы. И знаете, что будет? Я не претендую на звание пророка, но практически уверен, что у власти останутся регионалы во главе с нашим дважды судимым главкомом. И не нужно даже ни каких фальсификаций. Хотелось бы надеяться на что нибудь другое, но 20 лет наблюдений за жизнью в этой "стране" доказывают обратное.
ZMIY - ммм
30 серпня 2011 г. (07:34)
А тебя не смущает, что называешь бесхребетными тварями практически всё население этой "страны", т.е. всех, за исключением примерно 500 семей, в чьих руках находиться почти всё, что остальные заработали за 20 лет + вклады всего населения в сбербанк СССР? Тогда возникает вопрос: или ты один из этих воров, или просто идиот, потому как только идиот может целовать руки вору, который его обокрал.

Схожі новини: