Во Львове Машам посоветовали "ехать туда, где Маши живут"

Переглядів: 1215

22 лютого 2010 14:18

Во Львове Машам посоветовали ехать туда, где Маши живут фото
"Если станешь Аленой, то нужно паковать чемоданы и выезжать в Московию", - заявила И. Фарион дошкольнице, назвавшейся Оленкой.

По ее мнению, мальчик Миша должен быть Михайликом. Правда, пишет "Сегодня", когда Фарион поинтересовалась у детей, как им больше нравится, то дети хором ответили: "Миша".

Кроме того, депутат пристыдила девочку Лизу. По ее словам, это имя от инфинитива "лизать". "Лиза, это от слова "лизать". Был когда-то паршивый женский журнал Лиза. Маша - форма не наша. Пусть едет туда, где Маши живут. У нас она должна быть Маричкой. Петя тоже должен отсюда уехать, если не станет Петриком. Миколку никогда не обзывайте Колей, Ганнусю Аннушкой, а Наталочку - Наташей", - добавила И. Фарион.

"Греческие, латинские имена в Украине прижились, потому мы не чувствуем их иностранное происхождение. Но наши Иванки не должны становиться Ванечками. Можно ли представить, чтобы Степана Бандеру дома звали: Степа, иди кушать борщ? или чтобы поэма Шевченко Мария называлась Мурочка, а Катерина - Катечка. Поэтому не "оволчивайте" и не "омедвеживайте" украинские имена", - добавила она.

И. Фарион похвалила Марка, Юрчика и Катрусю за прекрасные украинские имена. По ее словам, Свобода создала новые наклейки о том, как "правильно и красиво называться". Такие наклейки получат все садики Львовской, Тернопольской, Ивано-Франковской областей.

И. Фарион сказала "Сегодня", что не хотела обидеть детей: "Неправильно, когда кто-то пытается приспособить наши имена к российской фонетической системе".

Сегодня пишет, что родные детей возмущены акцией И. Фарион. "Ребенок пришел из садика расстроенный и рассказал, что приходила тетя и отругала его за то, что у него "не такое" имя. Кто ее туда пустил? В суд на нее надо подать за дискриминацию! Дети представляются так, как их дома называют, хоть по-китайски!" - негодует тетя одного из малышей Ольга Анатольевна.

Детский психолог Маргарита Крупник считает, что подобные занятия могут нанести психологическую травму детям. "У ребятишек могут развиться комплексы, особенно если сверстники после этого урока станут дразнить их. Особенно возмутительна интерпретация имени Лиза".



Имя:
Ваш комментарий:

кут
26 лютого 2010 г. (11:40)
Щирому...... Вот смотря я на тебя шановний и диву даюсь. Наваял ты коммент в соседней ветке и наверное он так тебе понравился, что ты решил его скопировать в эту тему. Всё, мысли закончились?.... Пока ты не научишься уважать других никто не станет уважать тебя. Ты же любезный переполнен неуважением ко всем, кто почему-то не рассматриват твою точку зрения. Ты даже не можешь написать НОРМАЛЬНО фамилии Президента и Премьер-министра соседней страны, каверкая их на свой лад! Это что, душевная мастурбация? Или наоборот, высочайший уровень гражданского сознания и воспитания? Мне Янукович в качестве Президента тоже не очень, я бы хотел видеть на этом посту Сергея Тигипко, но всё! Выборы состоялись! ПРЕЗИДЕНТ УКРАИНЫ ИЗБРАН! Значит нужно заткнуть рты, принять эту кандидатуру даже если она тебе и не нравится и РАБОТАТЬ. Работать всем, и токарю и депутату ВР, а их я почему то уверен заставят работать и вчерашний демарш ещё им выйдет боком, и поделом.
Щирий
26 лютого 2010 г. (18:43)
Читаю я Ваші недолугі та типові "каменти" та думу думаю: які ж Ви всі довбні неуважні!!! Я ж Вам сто раз кажу - я не прихильник "Свободи", я не живу на Галичині, а мешкаю у Запорізькому краї, який вважаю рідним і українським. І виступ Фаріонки мене теж збісив. І різницю між щирим та свідомим я теж пояснював. Але хіба ж ви читаєте думки супротивника. Ви впетрились у свої "каменти" і рахуєте їх кількість, а не суть. До речі, шановна пані НАТАЛЯ, на сусідньому потоці Ваша приказка про те, що я "враг" і мене ждуть у "Свободі", і що я пишу під різними іменами - дана під ніком "Анонім". Ви хоч відслідковуйте свої ляпи або пишить вже як є - під власним іменем. А Вам, шановний Анонім 17:44, пояснюю - раджу Вам не опускатись до уровня українських ширих патріотів, а підніматись - зі свого. Відчули різницю, пане Анонім?
олаф
26 лютого 2010 г. (11:44)
І хватить вже базікати про другу державну мову – російську Не буде такого, та і навіть в радянські часи не було… СТАТТЯ 90. Судочинство в Українській РСР провадиться українською мовою з забезпеченням для осіб, які не володіють мовою більшості, повного ознайомлення з матеріалами справи через перекладача, а також права виступати на суді рідною мовою. – Конституція УРСР 1937р. (статі про державну мову нема) Стаття 73. Державною мовою України є українська мова. _ Конституція УРСР 1978р. А в роки незалежності, самостійності, соборності і т.д. – з’явиться ? ? ? Тим, хто ще не вивчив української – вчіть, якщо українці, хто не українець - вчи, або їдь на Батьківщину предків і спілкуйся вільно рідної мовою і будь патріотом своєї Батьківщини, а нам патріотам своєї – не заважай бути патріотами України
Аноним
26 лютого 2010 г. (16:41)
Комментарий удален
Аноним
26 лютого 2010 г. (17:44)
Хватит обращать на него внимание.Вы ведь видите какие "люди" эти бендеры так не будем же опускаться до их уровня!
наталья
26 лютого 2010 г. (16:47)
Щирый, хватить выливать здесь свои тонны яда и ненависти. Есть замечательный сайт Тягнибока и ВО Свободы. Там тебя встретят как родного. А тут ты враг. И тебя все будут воспринимать в штыки. Твои агитации тут не оценят. Даже если ты будешь писать под именем Алла, Олаф или Любомир. Ты одинок. Уходи, твои ценности нам чужды.
АНОНИМ
22 лютого 2010 г. (14:21)
какой ужас. это же надо было додуматься.
Кот
22 лютого 2010 г. (14:24)
Может женщина просто больная на голову, а может бурулька тюкнула по бесталковке? Всё в жизни бывает.
МА-ШЕНЬ-КА!!!
22 лютого 2010 г. (14:33)
Конченная депутатша! Родители не должны попускать таких дур у власти!!! В суд на эту филологшу хреновую подать, а еще не мешало бы мордой об асфальт ]:-o ]:-o ]:-o, чтоб в следующий раз этой ДУРЕ не повадно было деток травмировать
маргоша
22 лютого 2010 г. (14:54)
да уж... нездоровые тенденции... Мне больше нравится имя Катерина чем Екатерина, но меня и не коробит от Катюши.... Это ж куда она послала бы Сару, Мака или Ефима??? А детскую психику действительно легко травмировать... ]:-o
АНДРІЙ (АНДРЕЙ
22 лютого 2010 г. (16:28)
Шановні автори)) Надайте, будьте ласкаві, номер її телефону. Хочу у неї спитати, а куди мені поїхать??? г. ЗАПОРОЖЬЕ ]:-o ]:-o ]:-o ]:-o
Запорожье
22 лютого 2010 г. (16:34)
Охренеть! =-O Ей надо балду отбить ]:-o В партии Свобода совсем з головою проблема :-|
Аноним
22 лютого 2010 г. (16:45)
А я - Інна. Мені до Риму і стать змінювати?
это-правда
22 лютого 2010 г. (17:38)
А что вы удивляетесь? Да!! В Ив-Франк обл(у меня там родня живет) точно так все и есть!! Они на этом"повернуты" :-( А тем более сейчас, в такой сложной политической обстановке
Сема
22 лютого 2010 г. (17:54)
Вот ее бы в жены Ющу!Вот это была-бы пара...!
Читатель
22 лютого 2010 г. (18:04)
Дебилы есть везде, и с этим ни чего не поделаешь, что касается "это-правда:А что вы удивляетесь? Да!! В Ив-Франк обл(у меня там родня живет) точно так все и есть!! Они на этом"повернуты" А тем более сейчас, в такой сложной политической обстановке" Это полный бред!!! и фигня! У меня родственники и в Тернопольской Области и во Львове, везде говорю на русском языке,(ибо недосттаочно практики Украинского) везде вежлив и ни где не слышал претензии по поводу языка!
Van
22 лютого 2010 г. (18:07)
Цуко грёбаные русофобы!!! Мля порвал бы своими руками если б моего ребенка начали так "опускать" при всех детях. Тварьё засланное, такое же как и Ющ и его Катерина. ]:-o
читателю
22 лютого 2010 г. (18:14)
Читатель,статью внимательно читал? Причем здесь язык??!! Наша родственница из Ив - Франк тоже выходит из себя,когда ее называем Наташа , вместо Наталя . Да, у них там свои забубоны!!
Аноним
22 лютого 2010 г. (18:54)
Надо вводить второй государственный русский или отделяться, а то скоро такие мрази пойдут по нашим садикам ]:-o ]:-o ]:-o
Аноним
22 лютого 2010 г. (19:00)
Вот с*ка эта фарион, а фотку ее видели? Поищите в нете - мразюка мразюкой.
Аноним
22 лютого 2010 г. (19:05)
А может просто эту Фарион выслать куда-нибудь...
Надежда
22 лютого 2010 г. (19:52)
Подавать на нее в суд однозначно, а как филолог,она вообще ПРОФНЕПРИГОДНОСТЬ.Сразу видно,что лекции по ономастике она прогуляла!
Аноним
22 лютого 2010 г. (20:29)
Комментарий удален
Аноним
22 лютого 2010 г. (20:34)
Маша, возьми телефон, это он... это он.
1
22 лютого 2010 г. (20:56)
Комментарий удален
Нормальний
22 лютого 2010 г. (21:04)
11.02.2010р. у м. Хмельницькому по місцевому телевізійному каналу "Поділля-Центр" в запису була показана передача "Рідна мова" за участю цієї Ірини Фаріон. В цій передачі вона вже висловлювалась подібним чином, а саме (наводжу майже дослівно) – з метою "збереження" української мови тих, хто її спотворює (а перед цим вона сказала, що це росіяни) необхідно депортувати за межі України (за прикладом уряду Чехії, як це вказаний уряд, за її словами, з метою збереження чешської мови від німецького впливу у свій час зробив з німцями). При цьому ведуча названої передачі (кореспондент "Поділля-Центр" Наталя Захарчук) ні відмежувала не себе особито, ні свою телекомпанію від наведених вище слів Ірини Фаріон. На мій погляд, це є закликом до насильницьких дій проти "національної" та "мовної" меншини (тобто - до геноциду) і підпадає під крімінальну відповідальність. Питання – А що буде з Україною, якщо усіх осіб українського походження депортувати з Росії на Україну? 21-02-2010 Нормальний
Аноним
22 лютого 2010 г. (21:44)
Комментарий удален
seyshn
22 лютого 2010 г. (23:21)
Партию Свобода надо всю послать туда, куда послала Лиза Фарионку
XXL
23 лютого 2010 г. (09:11)
Ирина Фарион - типичный сионистский провокатор, на западной Украине такие настраивают население против русских, наши местные "фарионы" теми же методами действуют против украинцев. А Кумок откровенно смакует такие события.
Аноним
23 лютого 2010 г. (13:33)
23.02.10|09:11 | XXL, что за чушь? Это не против русских, это ПРОТИВ ДЕТЕЙ. Кто даст гарантию, что такая мразь не припрется к вашим детям и не будет их унижать?
Аноним
23 лютого 2010 г. (13:35)
Вообще жаль, что смертную казнь отменили - расстрелять бы эту мразь фарион. ]:-o ]:-o
123
23 лютого 2010 г. (17:39)
Люди! Нельзя молчать, надо что-то делать пока такие фарионы н6е пошли по нашим детским садам!
123
23 лютого 2010 г. (17:40)
Считаю, что родители всех Лиз, Миш, Маш и Ален имеют полное право подать в суд на эту даму
Аноним
23 лютого 2010 г. (17:49)
Комментарий удален
мну
23 лютого 2010 г. (17:52)
Что за Фарион такой? Пакуй вализы и чеши у Егыпет до фарионив.
Аноним
23 лютого 2010 г. (18:47)
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Владимир
23 лютого 2010 г. (19:22)
А Фарион - это вообще украинская фамилия? А вообще, молодец! Зиг хайль!
WildCat
23 лютого 2010 г. (20:28)
Владимир, я тут по случаю узнал интересный факт. В сентябре 39-го года, когда имперские войска оккупировали Западную Украину во Львове было около 350 тысяч жителей.....Из которых более 100 тысяч - ЕВРЕИ!!!! Так чем гордятся бандерлоги???!!! :-)
Аноним
23 лютого 2010 г. (20:54)
Худшей антирекламы и всплеска на западной Украине "антисводбодовских" настроений и придумать трудно. Отсюда ворос - уж не работает ли госпожа Фарион на ФСБ России???
кац
23 лютого 2010 г. (20:57)
Да уж.. Российская пятая колонна и пропаганда просто курит в сторонке. Фарион выполнила часть ее повседневной работы. БИС!!!
WildCat
23 лютого 2010 г. (21:45)
Отсюда ворос - уж не работает ли госпожа Фарион на ФСБ России???.........О господи....опять "рука Москвы"!!!! :-) Неет, это неизлечимо, доктор!!! :-)
Любомир
23 лютого 2010 г. (22:17)
Такі імбіцили як Фаріон і винні в тому, що існує така думка, ніби на Заході живуть одні русофоби вбивають за російську! а можливо це і є їхня ціль? Незнаю. Я сам львів'янин і мені соромно за те, що у нас є такі "філологи". Тут є 2 варіанти. Або ця тварина дійсное ненормальна на всю голову, тому що нормальній людині таке на думку ніколи б не спало. Або це просто проплачений хід,хоча яким же це треба бути виродком, щоб зробити таке з дітьми, які неможуть належно відповісти!
Аноним
23 лютого 2010 г. (22:44)
Комментарий удален
Аноним
23 лютого 2010 г. (22:47)
Тягнибок и его кодло явно играет на руку пророссийским интересам на западной украине. А как иначе объяснить такую тупость и недальновидность? Послушав представителей "Свободы" любой здравомыслящий гражданин Украины возненавидит националистов всей душой. Что играет на руку России.
Александр
24 лютого 2010 г. (00:19)
Мерзской твари Фарион следует вспороть живот, выколоть глаза, вбить нос внутрь ее тупой бошки, после чего башку эту отрезать и заспиртовать. Останки твари облить бензином, сжечь, и на свалку. Всех родственников и друзей твари зачистить. Тоже самое сделать с Тягнибоком. И будет мир на Украине. Слава Украине!!! Фашистам же страшную смерть!
Аноним
24 лютого 2010 г. (00:30)
А вы товарищ аноним послушайте пана "Щірого" и все поймете.
белка с парка
24 лютого 2010 г. (00:35)
Я в жизни никогда не поддерживал Любомира но в коменте 22-17 снимаю перед ним шляпу!
Аноним
24 лютого 2010 г. (00:55)
А вам не кажется что подобная выходка как никогда объединила восток и запад? Практически ВСЕ единогласно осудили Фарион? Даже Любомир, что вообще немыслимо...
кац
24 лютого 2010 г. (01:01)
Комментарий удален
Аноним
24 лютого 2010 г. (10:37)
Зачем эта бредовая статья тут нужна???!
Щірий
24 лютого 2010 г. (11:55)
Що ж ця падлюка Тягнибок разом із Фаріонкою наробили? Це ж п и с д е ц ь. Та це ж як раз ще один привід вводити другу державну мову. Навряд чи ці придурки вважали, що це пройде непоміченим, на це й було розраховано! Ще й на дітях! Да я б сам їх повбивав за це! Хто тобі дав право плямувати ім'я моєї дитини - хочь африканське воно буде чи тьмутараканське - йди спотворюй своїх дітей, якщо вони в тебе є! Може я й не дуже толерантний до росіян, але ж таке утнути у себе вдома - тупа блондинка!!!
Рифмоплет
24 лютого 2010 г. (14:30)
Любко и Щирый! Ваша мама - Дурная тетя Фарион! Язык отрезать этой даме. Из языка сварить бульон И враз отдать его собакам - Один ведь хрен - им не "балакать"!!!
123
24 лютого 2010 г. (16:22)
що кацапи, правда очі коле?))) вже на західній Україні влаштували московській табір. кому що там не подобається, їдьте до Москви і вивчайте там таджикську мову :-) :-) :-)
людмила
24 лютого 2010 г. (16:31)
Я в шоке от этих западенцив! Просто ужас!
Дятел с парка
24 лютого 2010 г. (16:48)
предлагаю эту дуру пригласить к нам в город типа дайте урок грамматики среди торговцев на рынке :-), думаю она бы запомнила на всю жизнь
Дятел с парка
24 лютого 2010 г. (16:50)
а вот как звать взрослого дядю Мишу? Михаил, Михайло или Ми хайло :-)
Фельд
24 лютого 2010 г. (17:46)
Вот что интересно: МВ декларирует, что они за этническую толерантность, вон сбоку постоянно торчит постюк. Но если что, то не может промолчать, а норовит поразжигать. Видать, это толерантность когда надо , а когда надо - то совсем наоборот.
juhan
24 лютого 2010 г. (17:56)
Из-за таких тварей мы всё больше отдаляемся друг от друга.javascript:smile(':-|');
WildCat
24 лютого 2010 г. (19:20)
Фельд Вот что интересно: МВ декларирует, что они за этническую толерантность....Фельд, Вы считаете что такое нужно скрывать? =-O. Поза страуса с головой в песке - бесперспективна изначально :-| А Любомиру и Щирому данный случай - лишний повод задуматься. Задуматься - нужна ли нам всем ТАКАЯ Украина? Вспомните - в образцовой демократической Канаде (где наших - каждый второй... :-)) есть целая провинция говорящая на НЕгосударственном языке. И - ничего, целостности страны и национальной культуре ничего не угрожает. Так может кому то выгодно что бы мы были готовы стрелять друг в друга?
sven
24 лютого 2010 г. (21:21)
Цыц,свидомиты!Сиркы и Грыцькы!В будку и не вылазьте,уродцы моральные....А напалма у нас хватит на всех вас,овцеёбы!
Щірий
25 лютого 2010 г. (07:56)
СВЕНтух - якийсь дегенерат, що схиблений на зброї - повбивати, напалм, та ще й збочинець - за вівцетрахами підглядає у наших Карпатських схронях, знає достименно, де вони й коли тих вівць дрючать. Ось такі ви патріоти - скажені та схиблені на зброї промосковські задрипані пролетарії. Через таких "громадян України" і ставляться до України як до помийної ями, в яку Ви її позаганяли своїми збитковими вугольними шахтами та дешевим непотрібним металом, ГАЛІМИМ (от ще приклад російської ментальності) хімічним виробництвом. Навіть пан Олександр це визнає, цитую його вислів з іншої гілки сайту: «Порядочные люди должны сплотиться и дать им отпор: отвергать, а, по возможности, уничтожать всю ДЕРМОвую информацию, не покупать товары с ДЕРМОвой маркировкой, не посещать магазины с ДЕРМОвыми вывесками и не отвечать на ДЕРМОвые реплики» (Дермо у розумінні пана Олександра – це ДЕРжавна МОва, тобто товари з українською маркировкою, українського походження, наші з Вами вітчизняні товари – той же метал, пластик, вугіль та інше виробництво – це мотлох і непотріб, як це сам і підтверджує щірий україно- ненависник пан Олександр). Так хто з нас більший ворог України – ми, які заробляють так, як можуть, навіть в кріпаках у поляків, чи Ви, безробітні пролетарії, які не можуть створити у своїх донецько-дніпропетровських мегаполісах та занедбаних шахтарських містечках достатню кількість робочих місць? Відомо добре, що самий розквіт злочинності приходиться на ці регіони, бо ви, недоумки, навіть заробляти не можете нормально – або в шахтах корчитесь на пана Ахметку та його дуполизів, або ріжете та вбиваєте один одного за мобіли та золоті цяцьки. Нащадки Пугачова недобиті!
Фельд
25 лютого 2010 г. (07:58)
Комментарий удален
олаф
25 лютого 2010 г. (10:17)
Щирому привіт і повага, сам збирався щось на кшталт Вашого написати, але прочитав, і зрозумів - все добре написано... Дякую
Ы
25 лютого 2010 г. (17:46)
Господа,обратите внимание на типично украинскую фамилию тетеньки!!!ПРОВОКАЦИЯ АДНАЗНАЧНА ]:-o
Девятый вал
25 лютого 2010 г. (18:27)
Так и есть. И сделано это для того, чтобы быстрее ввести второй государственный язык - русский. Или хотя бы на региональном уровне. От ПР готовы уже 15 законопроектов, которые оч-ч-чень многое поменяют в отношении некоторых вопросов "оранжевого" цвета, в том числе и по языку. Скорей бы уже, а то поколение подрастает - гоблины какие-то - украинский выучить не могут, русскому их толком не учат, пишут на суржике, думают так же. А так все по-честному будет - Бендерлогия на своем шпрехать будет, мы - на русском. Всем хорошо. А если кому-то в Бендерлогии не нравится такой расклад - гусли им в руки и скипидар в зад.
Николай
25 лютого 2010 г. (18:31)
"Щирый" - скорее провокатор, чем глупец, хотя умом и воспитанием не блещет. В приведенной им цитате речь не о товарах, а о насильственном навязывании ДЕРжавной МОвы и о методах борьбы за признание равноправия русского языка, на котором говорит большинство граждан Украины. Уверен, что с признанием равноправия двух основных языков в нашем государстве согласятся все здравомыслящие граждане, независимо от их национальности. Похоже, что "щирый" к ним не относится.
Щірий
25 лютого 2010 г. (19:01)
Розумію так: Росія - "шпрехай" (як Ви там кажете, великі знатоки німецької) на російській мові, Україна - говори українською. Да що Вам пояснювати, ви власну російську мову занедбали так, що вже не знаєте, де російське, де івріт, а де німецька. Я, може, дійсно, не Енштейн, але розуму вистачило дві освіти отримати власними силами, не за сало, пане Микола (чи пане Олександр, га?). І не Вам, шановний Микола, судити мої розумові здібності. Не буду кривити душею - Ваш текст без помилок, отже, бачу, що Ви хоч ПТУ закінчили. Да і викладаєте по темі і більш менш не так образливо. А окремо для придуркуватого "Девятого Вала" - ти сам хоч раз бував у Карпатах, бачив їх красоту, то яке ти право маєш своїм гівном пачкати їх та називати "Бендерлогією". Бути чи не бути російській мові державній - це не мені поки що вирішувати (буде референдум по статусу мови - тоді й побачимо). А поки що так - раз живешь в Україні, будь ввічливим - вивчи хоч декілька десятків українських слів, а не пиху свою показуй, що ти баран и просто не здатен вчитися. Твоя улублена поетеса теж АхмЕтова? Чи поет Чехов? Я, звісно, засуджую те, що робила пані Фаріон з дітьми, і цілком проти такого підходу. Привчати дітей до української мови треба повільно, декілька поколінь. Але ж це не привід одразу хаяти все українське. Ви свої корені-то хоч знаєте, звідки Ви пішли родом. Може, прабабка Ваша співала "Ой, там на горі" або "Ой на горі два дубки", а Ви тут, звиняюсь, ПУГРУ МЕТЕТЕ. І шпрехать, пане Девятий Вал, будете там, де "Йа,йа, дас іст фантастіш роблять", зрозумів, собацюра? (Не витримав вже).
натан
25 лютого 2010 г. (19:17)
Да уж господа и панове...Слишком большая пропасть между нами. Не дано Украине быть целым государством. Неужели можно спокойно выслушивать эту бредятину от сволочи бандеровской, котроая свои "дві освіти" получила небось в подвале частного "вуза". Чехословацки вариант как можно скорее. Граница - естественная - по Днепру.
Щирому бандеровскому рагулю
25 лютого 2010 г. (19:19)
Длинный камент - не от большого ума. Научись лаконичности. Знаешь такое слово, "дви освити"?
Рагулю щирому
25 лютого 2010 г. (19:22)
Слыш бандера тупая, а ты знаешь другие страны кроме России? Открой политическую карту мира и ознакомься. Меня задолбала твоя Россия уже. Или так уж глаза мозолит. Ты польшу вспомни. Кстати, там бандеру считают кровавым палачом и убийцей.
Щірий
25 лютого 2010 г. (19:44)
От довбні московські повилазили!!! Ще є загальновідоме "краткость - сестра таланта". Але у Вашому випадку, московські цуцики та путінські підлабузники, це ознака Вашого маленького пролетарського (у самому негативному розумінні) + бандюківського розуму. Мої ВУЗи, на відміну від Ваших ПТУ, знаходяться у великих містах - Києві та Харкові, і далеко не у підвалах. А ось жаргонізми та дурнуваті скорочення на кшталт "рагуля" та "камента" (від інозменого "комментар" - українською) - це як раз ознака наближеності до соцально небезпечних та малограмотних верств населення. Щіро, але із жалем у серці, вітаю Вас з перемогою Вашого пахана та перетворенням України на ЗЕКляндію - малоросійську фортецю підготовки "правильних хлопців", яких ще не всіх повбивали у 90-ті. Що ж, як то кажуть, Fata viam invenient, і всі щірі українці будуть чекати ще 5 років (а може й менше, на все воля Божа, раптом якийсь негаразд трапиться з Гарантом), і тоді побачимо, чи змогли всі ці московські повії заплямувати душу України!!!
носик
25 лютого 2010 г. (20:16)
Вот блин повылазило убожество нациковское. Не нравится президент - вали побыстрее пока не повесили на памятнике. Перестань плеваться на всех. Ты чужой здесь. Тебя НИКОГДА не поймут. Если тонкая душевная организация не в силах перенести инет-выражения, не надо это списывать на неграмотность оппонента. По частоте упоминания ПТУ, похожи они вам дороги как память и единственное место где вы получили образование. Ну написать можно что угодно хоть Гарвард. Пиздеть- не мешки таскать. Уезжай, прошу тебя. Ну сам посуди, зачем себя мучать?
Щирому дауну
25 лютого 2010 г. (20:18)
Слыш, рагуль, а ведь ты узнал родное слово? А? Настоящий вуйко.
Свидомому бандерику
25 лютого 2010 г. (20:19)
Ну назови вуз который ты окончил? Если конечно ты не балабол. Название и факультет.Надеюсь на ответ.
Прочти Щирый, может остынешь н
25 лютого 2010 г. (20:35)
Комментарий удален
йй
25 лютого 2010 г. (20:39)
Комментарий удален
Знову Нормальний
25 лютого 2010 г. (20:43)
На коментарі Щірого (чи може все таки – Щирого) від 25.02.10|07:56 та інших таких «захисників української мови» Просто немає слів (звичайно крім нецензурних). Якими все таки невігласами є західноукраїнські «захисники української мови» – учасники обговорення випадку, що стався 21 лютого 2010 року у Львівському дитячому садку № 67. Вони не знають ні міжнародного, ні українського законодавства щодо етнічної і мовної толерантності та захисту мовних і етнічних меншин взагалі, ні вітчизняних норм та правил стосовно написання і вимови іншомовних власних імен зокрема (в тому числі дуже дивно, що цього не знає «доцент» та «кандидат філології» Ірина Фаріон, до речі – чому тоді Ірина, а не Орися), як не знають вони норм і правил українського правопису (це підтверджує текст їхніх коментарів). Не знають вони і положень міжнародних угод і декларацій, більшість з яких Україною на державному рівні вже було підписано. Також вони не знають і реального стану фінансових та економічних взаємовідносин в нашій (підкреслюю – в нашій, а не тільки в їхній державі) і джерел фінансування соціальних та інших витрат і виплат, які вже протягом майже усього існування незалежної України здійснюються на території тих областей, які називаються західноукраїнськими. Так от знайте (а якщо хочете і здібні на це, то перевірте у відповідних органах державної влади та статистики), що всупереч твердженням пана Щірого протягом вказаного періоду, коли в основному саме жителі цих західноукраїнських областей виїхали (а точніше – втекли) на захід та розвивали своєю рабською працею (такі «свободолюбиві») економіку західних держав і здійснюючи контрабанду товарів на Україну інвестували в господарство Польщі та інших західних держав, соціальні витрати і виплати (пенсій за старістю та по інвалідності, всіляких допомог, в т.ч. – в зв’язку з народженням дитини та інших подібних) кинутим напризволяще родичам (престарілим батькам, непрацездатним дружинам і чоловікам, дітям тощо) тих, що втекли на захід, майже
Нормальний - продовження
25 лютого 2010 г. (20:46)
майже у повному обсязі здійснювалися за рахунок загального фонду Державного бюджету України, який своєю працею наповнювали саме ті «пролетарі» Донбасу, Кривбасу та інших регіонів України, що розташовані на схід від Збруча, та про яких так зневажливо і образливо, проживаючи за їх рахунок, висловилися пан Щірий та деякі інші дописувачі. Також і таким же чином саме за рахунок вказаних «пролетарів» за час незалежності України виконувалися витрати на утримання (нажаль – в основному на утримання, а не на розвиток) частин і установ Збройних Сил України, Прикордонної служби, пеніцитарної системи та інших державних організацій і установ, які були розташовані на території вказаних областей. За їх рахунок одержували (одержують) середню і вищу освіту ті діти з цих областей, які навчалися (навчаються) за рахунок державного бюджету. А ліквідація наслідків повеней? Да, всі ці роки «водорозділ» у самофінансуванні областей незалежної України стосовно вказаних витрат і виплат проходив саме по Збручу. До речі, за Радянської влади, ці області також майже завжди були дотаційними. Чи цьому у «Львівській політехніці» не вчать? Гей «фахівці» з економіки «Львівської політехніки» та інших Львівських ВУЗів, просвітіть своїх земляків горе-патріотів. От саме такі «розумні» (а так хочеться застосувати інше визначення) і є електоратом та рушійною силою (а можуть стати і «гарматним м’ясом») всіляких нечистих сумлінням (а може – і на руку) націоналістів і фашистів (таке в історії вже було і досить недавно).
Иван
25 лютого 2010 г. (21:55)
Дети то при чём?
Аноним
26 лютого 2010 г. (00:27)
на месте отцов этих детей уже бы шейку хлипкую свернул бы этой шалаве прихуевшей!!!наци долбанутая!!!! :-| :-|
Аноним
26 лютого 2010 г. (00:28)
будь я на месте родителей этих детей....голову свернул бы этой шалаве!!!!нацистка прихуевшая!!! :-|
Щирий
26 лютого 2010 г. (09:16)
Ну, врешті-решт, хоч хтось помітив очевидну помилку у моєму ніку. Ось бачите, шановні, до того Ви мене зневажаєте, що навіть вияснили правопис цього слова. Так потроху і слова різні українські вивчите. Молодці! До речі, пане Нормальний (Чи Знову нормальний - це у Вас що, роздвоєння особистості - спочатку ненормальний, потім Знову нормальний, га?), про Ваше нехтування комами та іншими розділовими знаками я мовчу, але вираз "пеніцитарної системи" заслуговує особливої уваги. Система називається "пенітенціарна", і якщо вже передираєте з Інтернету чиюсь статтю (я впевнений у цьому на 99,9%, тому що мова йде не від першої особи, до того ж багато офіциозних вислівів та протокольних оборотів), так от, коли займаєтесь плагіатом, то хочь правопис незнакомих Вам слів перевіряйте, розумник. Я лінгвістом або вчителем не працюю, могу десь і помилятись, але якщо Вам більше нічим відповісти, крім вказування на орфографічні помилки, адью, пане Поки що нормальний. І до речі, рекомендую два чи три рази прочитати "камент" Вашого колеги Аноніма у 00:27 та 00:28. Ось де краса розуму! Ось де толерантність, образованість та чоловічність та розуміння російського патріота у всій красі - "шалава", "нацистка прих..уевшая", "шею свернуть". Оце те саме гарматне м'ясо Путіна, про яке ви мені щось белькотали. Чи то може - Ви сам, пане Нормальний. У спокійному стані - Нормальний (ввечері), а після опівночі (місяць, до речі, майже повний) - Анонім із слиною та сказом на очах - повбивати, сцуки, звернути шию та таке інше.
Аноним
26 лютого 2010 г. (09:35)
Кроме как к грамматике придраться не к чему? Запятые многие не ставят потому что для их ввода нужно жать две клавиши шифт + ?. Поэтому их редко ставят. Я так понимаю щирый сдался окончательно, придирки к грамматике и орфографии - верный признак.
Аноним
26 лютого 2010 г. (09:36)
Щирый тебя кто научил так с базара съезжать? Чучело блин. Ты мелочный крохобор. Твои посты вызывают лишь омерзение!!!
Алла
26 лютого 2010 г. (09:37)
Браво Щирий!Ну ты им дал,по самые гагашары!Поддерживаю тебя полностью!
sven
26 лютого 2010 г. (09:38)
Неужели в схроны провели интернет,а, собака свидомая?Гадишь и гадишь.Ещё не надоело,овцеёб недобитый?Лучше б ты делом занялся что ли?Ну к примеру теже сопилки построгал,да пару бы корзинок сплёл и то от тебя пользы было бы больше,чем поносить в комментах....Чем больше читаю твои бредни собачьи-тем больше смеюсь!Всех вас там климануло по одной теме и не отпускает,а это уже диагноз-говорю тебе и таким придуркам как ты,как врач!Вы,т.н. патриоты скоро от своей злобы лопните....Нашли бы другую тему,но нет,вы другого ничего не знаете...Мало там вас поляки гноили,ой мало....Так ничему и не научили,ну ничего,есть впереди 5 лет,научим....
Щирому
26 лютого 2010 г. (09:40)
Ты прежде научись у себя соринку замечать. Люди лишь реагируют на твои мегатонны ненависти.
sven
26 лютого 2010 г. (09:41)
А Алла видать подстилка бандерская,соска дешёвая с объездной!
Аноним
26 лютого 2010 г. (09:42)
Щирый, ты говори по делу. Мы обсуждаем смысл статьи, а не орфографию автора.
Щирый, он же Алла
26 лютого 2010 г. (09:43)
Щирый, хорош себе женские имена присваивать
Аноним
26 лютого 2010 г. (09:45)
Алла, залогинтесь (Щирый)
Щирому
26 лютого 2010 г. (09:46)
Злобный и мелкопакостный человечек. ШАКАЛИШКО, или шакальчик, как тебе больше нравится?
Алла
26 лютого 2010 г. (09:51)
Вы СТАДО ГОЛОДНыХ ВОЛКОВ,НАБРОСИЛИСЬ НА ЧЕЛОВЕКА.НУ НИЧЕГО "ПАПАНЯ "ВАС НАКОРМИТ!!!
АЛЛА
26 лютого 2010 г. (10:06)
ВСЕРАВНО КРАСОТА СПАСЕТ МИР,А ПРАВДА ВОСТОРЖЕСТВУЕТ!ДО СВИДАНИЯ,МНЕ И БЕЗ ТОГО НЕ ПРИЯТНО ОБЩАТЬСЯ С ВАМИ,ГРыЗИТЕСЬ ДАЛЬШЕ,ВОЛЧЬЕ ЛОГОВО
Щирий
26 лютого 2010 г. (10:15)
sven, від тебе я другого і не очікував - "схрон", "воші", "Херой", "Судоплатов". Стандартний набір образ від неповнолітнього або агресивно-озлобленого маргинала, якому більше нічого добавити. Одне й те ж лайно на всіх гілках. Навіть сумно з тобою сперечатись. Тобі що не гавкни - з тебе у відповідь лише патріотичний понос свідомого "москаля"
Щирий для Анонімів
26 лютого 2010 г. (10:28)
Мова йшла не лише про граматику, а ще й про плагіат Нормального, про його душевний стан, про національно-патріотичну скаженість Аноніма (мабуть, це теж Свен). До речі, хто не помітив - Нормальний перший почав "базар" про неправильний правопис та повчати мене економічній георграфії. Тож прикрийте щелепи, шановні. А СВЕН в нас, виявляється, ЛІКАР!!! Отакої. Судячи з його плаского "вівце...бського" юмору та схильності до підглядання за пастухами у долинах Карпатських гір, він там практику проходив, а зараз працює якимось пи-з-доглядом у ЦРБ або ветеринаром у зоомагазині (якраз по спеціальності). Аллі спасибі за підтримку, але для всіх інших повідомляю - я її не знаю, і також не маю нахилу до роздвоєння особистості, чим страждає Дятел, Свен та інші москальські нацики. Щось вас багато, собацюр, розвелося, не встигаю від усіх відгавкуватись...
вопрос к Щирому
26 лютого 2010 г. (11:13)
Вы почему так "москаликов" ненавидите? Вас лично они как обидили или обижают? Откуда такая закостенелая неприязнь? Не сочтите за труд ответить.
олаф
26 лютого 2010 г. (11:17)
Щирому, Аллі, та Любомиру привіт. Щирому ще раз повага за дійсно, як на мою думку, патріотичний підхід, але прошу - закінчуй... Ці коментатори не українці, це або ХОХЛИ що рідної мови цураються (в тому числі коли не знають), або понаїхавші на неньку України кацапи, що негідні називатися руськими Думку про свиней та бісер, як так думаю, пам*ятаєш
Щирий
26 лютого 2010 г. (14:20)
Справжніх росіян я поважаю - вони живуть на своїй землі та говорять своєю мовою. Ви думаєте, в Росії нема національних питань у окремих автономіях та округах? Є, ще й побільше. Але там мова дежавна - російська, і ніякий якут, татарин або евенк не вимагає відмінити російську та ввести свою національну як державну, або визнати її вседержавною лише тому, що якась частина населення використовує цю мову. Тому слово "москалик" я використовую лише відносно тих, хто перший звертається до мене "бандерлогом" (до речі, ніколи їм не був, бо народився на Південному сході України, але маю як українські, так і російські корені). Дякую, Олаф, за підтримку. А пану Коту (чи Куту, а то якось незрозуміло) можу лише сказати, що я поважаю гідних суперників, таких, наприклад, як пан Олександр, але зі Свенами приходиться по-"свенськи" - образами та лайном. Кожен заслуговує такого ставлення, яке продуцирує сам. Думок в мене ще багато, пане Кіт, але правильно сказав Олаф - що Вам розповідати про загальне, якщо Ви усе(!) сприймаєте за особисту образу. А Федоровичу мої побажання успіху, якщо він дійсно ХОЧЕ БУТИ У К Р А Ї Н С Ь К И М Президентом, а не головю свого регіону, і не помилятись з внутрішньою політикою.
Аноним
26 лютого 2010 г. (14:57)
Нацики, откуда вы здесь взялись? идите к себе на свои галичанские Тягнибоковские сайты. Хватит здесь вонять.
Щирий
26 лютого 2010 г. (15:19)
Ось, шановний пан Олександр та пан Кіт, свіжий приклад - останній Анонім, а також СВЕН та десятки їм подібних - це каркас вашого "російсько-патріотичного" Бомонду? У одній державі якась гидота Анонімна другого вільного громадянина України, який висловлює свою думку, виганяє з форуму до галичанських сайтів (Як Гарант Ваш журналістів з інаугурації). І цього шмаркача не обходить, що я теж мешкаю на території Запорізької області, що я маю таке ж 100% право бути на цьому сайті, як і він. Що ж ви такі убогі та сірі - автори двох-трьох строчок з лайном і однаковим набором бруду? Це є лаконічність? Це є убогість розуму, який всю "русскую национальную идею" позасрав своїми тупими та безмозглими "бандерлогізмами". Та навіть нік собі хочь якийсь придумати не можете,бо всі або Аноніми, або через одного усі СвЕні.
олаф
26 лютого 2010 г. (15:33)
Комментарий удален
Аноним
26 лютого 2010 г. (18:49)
Да просто ты надоел уже читателям своим тупым однообразием. Вот и копируют удачные высказывания специально для тебя. Пока будешь оскорблять других сам получишь то же самое с утроенной силой. Как уже было сказано, не выставляй себя на посмешище. Из запорожской области он...
Клоны Щирого, на старт!!!
26 лютого 2010 г. (18:57)
Пора включать Аллу и Олафа...Поддержка ведь, епт)))
seyshn
26 лютого 2010 г. (18:59)
Я вычислил кто такой Щирый или Любомир. Он короче работает преподом в нашем вузе и уже давно выпрашивает по мусалом.
морган
26 лютого 2010 г. (19:00)
При чем тут невнимательность? Все проще - тут не верят ни единому твоему слову. Все твои комментарии - лживы. Твои убеждения фальшивы и вызывают отторжение. Ты антипод.
Аноним
26 лютого 2010 г. (19:16)
Комментарий удален
WildCat
26 лютого 2010 г. (20:20)
Обратите внимание - ветка тянется только за счет бандерлогов. Первое правило инета - не кормите тролля с руки. Если игнорировать высказывания .....мммм.. нет, умственно отсталым назвать его несправедливо - он же два высших имеет...назовем его человеком с извращенной психикой, да. Так вот, если игнорировать его высказывания - он сам исчезнет - бесцельно такие типы не работают. Им нужна аудитория. Даже та которая его хает в три этажа. Но при этом - вынуждена читать его высказывания. Принимают-не принимают это вопрос второй. Главное - читают!!! И где то в глубине души может зацепиться зернышко сомнения - а может и правда море сухое а воздух мокрый? Для этого всякая мерзость и пишет комментарии. Люди, не обращайте внимания на этих животных, не тратьте время и нервы!
пешеход
27 лютого 2010 г. (07:31)
Щирый, нормально! Я русский, но тут на твоей стороне. Поучи этих придурков толерантности. Ты же видишь - им ни граматешки,ни культуры, ни словарного запаса не хватает чтобы хоть ответить тебе более-менее аргументировано. Так, слюни одни... Патриоты,блин.
хоку
27 лютого 2010 г. (09:43)
Щирый уже Пешеходом стал.. Все смеются. Дикий кот +100!
Від Щирого - всім потроху
27 лютого 2010 г. (11:10)
seyshn-у. Якщо Ваш Любомир заслуговує вигребти по мусалам, по цимбалам або ще в якусь частину тіла - вперед, ніхто Вас не тримає. Тільки от якщо вважаєте, що Любко - це я, помиляєтесь, але якщо не вірите - можете наваляти цьому "преподу" у Вашому вузі так, щоб він у лікарню попав з переламаними пальцями (СВЕНа попросить, він має досвід скручувати жінкам шеї), а я йому співчуття на сайті висловлю. МОРГАНу (теж нік піратський - у ГРОЗЫ МОРЕЙ стягнув). Я - Антипод чого? Вашої ментальності вузькочолої або вашого "підзаборного" словарного запасу антисоціяльних маргиналів? Тоді - так! АНОНИМУ. Якщо з питання тупої одноманітності - це к СВЕНУ. Якщо Ви вважаєте вершиною "изящной словесности" вираз:"вівце...би, геть до схронів!" у його виконанні, то тоді Ви його колега, малошановний Анонім. WildCat-у - + 100%! Але з ремаркою (не плутати із Ремарком - Еріхом Марією, колеги по гілці). Я цілком психічно здоров, "к строевой годен, судимостей не имел, в порочащих связях замечен не был", чого і Вам бажаю. Мені СВЕН із сусідньої палати навіть довідку про це виписав, санітар завізував, а прибиральниця мокрою ганчіркою поставила мокру печатку. Так що все добре, на Західном фронті без змін, шановні. Кто з мізками - зрозуміє, а дурному й розуміти не треба.
Щирий
27 лютого 2010 г. (11:19)
ХОКУ з Японії забув. Окрім мови, є ще стиль, вчись читати між строчок. Пешеходу дякую за розуміння (може, СОЗНАТЕЛЬНЫЕ ПАТРИОТЫ, давлячись від сказу у спробах загнати мене до схронів, де я ніколи не був (саме близьке місце - їздив у Трускавець відпочівати) хоч на клавіатурі букви побачать та слова розумні вивчать через Інтернет, окрім "бендерлогів", "нациків" та "нах...". Але повторюю для тих, хто в 25 років досі читає лише по буквам - я свого ніку на темах Н Е З М І Н Ю Ю, як деякі Аноніми.
Щирий
27 лютого 2010 г. (11:31)
До речі, я обіцяв одному "братану" на сусідній гілці трохи відпочити, бо задовбався вже - ворогів багато, а кулемет в мене один. Отже, шановні, до понеділка - може, поїду до схронів, там Інтернета немає, свистульки понароблю, ще пару вишиванок. Поїм грибів засохлих та випью чарку-другу горілки. Та й ви розслабтесь - хай пальці остинуть, та набирайтесь уму-розуму, Вам з понеділку знову бити естетичними виразами всім "пролетарсько-московським" кодлом цього паскудного засранця Щирого.
медвед
27 лютого 2010 г. (12:15)
Адресующие считают, что термин оскорбляет объект высказывания. Адресаты обычно это оскорбительным не считают. Для гомосексуаліста слово «підор» - оскорбление, а на «бандеровца» - бандэровцы довольно улыбаются. А хули тут для них может быть обидного, если у них в домах и офисах его портреты висят? Просто великоросы и совки вкладывают в это понятие то же что и в понятие "власовец", а бандэровцы - кое-что другое.
Аноним
27 лютого 2010 г. (12:17)
Бандеровцы в ихней хворме и их оранжевый секс-символ Щирий сообща исполняют якусь патріотично стурбовану хуйню.
Щирий
27 лютого 2010 г. (12:24)
Хлопці, я вже пакую валізи та виходжу с квартири, їду відпочівати, і Вам рекомендую провітрити мізки. Тому ніколи з Вами погавкатись. А ти, бачу, Медвед, проінформований про гоміков? Це я так, без підтексту, лише до того, що не треба порівнювати загальну національну ідею та окрему сексуальну оріентацію, яка тебе так цікавить.
щирому
27 лютого 2010 г. (18:35)
Щирий, ты уже достал всех!! Куда ни зайдешь - везде ты висишь
Алла
27 лютого 2010 г. (20:03)
Щирий,ты супер,я даже влюбилась в тебя.Каждый может поучиться у тебя украинской литературной речи.Я тебе даже завидую и мне стыдно, что я родилась в Заподной Украине и не могу так свободно говорить на своем родном языке.Я восхищаюсь тобой,что на в нашей Украине не перевелись такие патриоты как ты,а тимболие в восточной Украине!С нетерпением жду тебя сдесь
АЛЛА ДЛЯ ЩИРОГО
27 лютого 2010 г. (20:15)
А СКОЛЬКО ТЕБЕ ЛЕТ?
Аноним
27 лютого 2010 г. (20:45)
Щирый, залогиньтесь!!)))
WildCat
27 лютого 2010 г. (22:46)
Щирого явно делали в спешке....Вся его жизнь - реклама безопасного секса..... :-)
ОК
28 лютого 2010 г. (09:21)
"Национализм - это выражение национальной гордости и суверенного самоуважения, органически несовместимых с тем, чтобы судьба твоего народа была менее важна, чем все другие вопросы мирового значения. Всякая идея о спасении мира - есть позорная ложь..".
ОК
1 березня 2010 г. (18:36)
Комментарий удален
Аноним
1 березня 2010 г. (21:04)
"Щірому" Я не знаю ты просто больной, живущий с уплаченных мною налогов ,придурок, или просто создающий впечатление тупого?! Вы работаете за копейки по меркам европы в той же Польше, платите , если платите, налоги там, а как только паводок кричите:- " Помогите тонем!" Западные области дотационные, нет производства, только лес да овцы. Мы наполняем бюджет, получаем мизирные зарплаты, платим с них налоги на Украине и фактически вас, которые не хотят работать за копейки в Украине. И после этого свинья неблагодарная ты смеешь открывать свой грязный рот?! Ты просто моральный урод, который пытается разделить Украину! Я родился в этой стране и я ее люблю! Я уважаю всех ее граждан, кроме таких извращенцев как ты! Что касается языка, то с каких пор на западной Украине чиста укаїнська мова там ведь польско-непонятный суржик! Следы пребывания под Польше и др.Так что не смей обижать граждан Украины из южных регионов сволочь!!! Сюда бы мата добавить, да нельзя!
Борода-Щірому
1 березня 2010 г. (21:07)
предыдущий комент -мой!!!
seyshn
1 березня 2010 г. (22:43)
Щирый поехал на бендеровщину и пропал. Писал в понедельник при едет, но нету. Может в схрон провалился и вылезти не может или грибами траванулся. Нет Щирова и послать не кого, всё таки он один долбо-дятел у нас в городе. Хоть и скавчит что Любко и Любомир это не он,
Щирий - всім потроху
2 березня 2010 г. (18:42)
БОРОДЕ - Бандерлогом, до речі, ніколи їм не був, бо народився на Південному сході України, але маю як українські, так і російські корені, живу також тут і заробляю своєю ВЛАСНОЮ справою та власними мізками, БОРОДА! Так що засунь собі свої 15% податку зі своєї мінімальної заробітної плати, яку тобі платить якійсь місцевий мелітопольський Ахметка (Вальтер-сан або інше місцеве регіональне мудило) у те місце, яким ті народжуєш власні повторні думки. seyshn - я вже заявився, давай валяй, посилай, куди хотів, разом і сходимо. WildCat-у - ти як раз у тій рекламі знімався як самий тупий та повільний сперматозоїд. На жаль, ти не знаеш власних коренів та рідних, бо був зачатий штуним щляхом - у інтернаті для совків. АЛЛА - 35 з половиною!
WildCat
2 березня 2010 г. (20:47)
WildCat-...... На жаль, ти не знаеш власних коренів та рідних, бо був зачатий штуним щляхом - у інтернаті для совків................Я как раз свои корни знаю. В Польше мои друзья по моей просьбе проводили небольшое расследование по установлению моих фамильных корней. По отцу я - потомок польских князей из ветви Чарторыжских. Так что трахать тупое западноукраинское быдло - это у меня в генах........ :-)
seyshn
4 березня 2010 г. (01:02)
Щирий как там на бендеровщени? природа супер! оружие в схронах смазал, оно не поржавело?
tvarini.ru
23 квітня 2010 г. (13:05)
Оце так
Kexjeaxerebap