Накануне выборов в Акимовском районе распространяли фэйковые листовки

Добавить новость


23 Октября 2017 13:06 | Автор: Анна Буряк | Просмотров: 699 

От имени Национального корпуса в Акимовском районе распространили листовки в адрес политиков с «регионаловским шлейфом».

Об этом сообщает НК.

«Днями на вулицях смт. Якимівка Запорізької області з’явились листівки, на яких використовується символіка та назва політичної партії «Національний Корпус». Поряд з цим зображені окремі представники певної політичної групи, які беруть участь у виборах Якимівської ОТГ. Деякі з них запоріжцям досить відомі через корупційні правопорушення та «регіоналівський» шлейф. Однак, поява саме цих облич поряд з нашою символікою дивує.

«Національний Корпус» відомий своєю принциповою позицією щодо процесу очищення влади. Тому логічним є те, що зображення нашої символіки наводить жах на поціновувачів старої системи, адже націоналісти, як одна з рушійних сил країни, мають в своїх рядах прихильників прямої дії.

Та відрізняємось ми тим, що про нас говорять наші справи, а не листівки з залякуваннями. Саме реальні дії змінюють нашу країну на краще»,— заявляют националисты.

Напомним, что выборы в объединенные территориальные громады Запорожской области пройдут 29 октября.Источник: timenews.in.ua

 
 
 

Версия для печати