Заява фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України щодо проведення виборів до Тернопільскої обласної ради

Добавить новость


6 Марта 2009 14:25 | Просмотров: 287  1.

Фракція "Блок Литвина" у Верховній Раді України в повному складі проголосувала проти цього волюнтаристського рішення, яке враховує винятково вузькопартійні інтереси окремих політичних сил.

Скасування народного волевиявлення відбиває бажання окремих політиків приховати свої реальні рейтинги напередодні виборів Президента України. Водночас, скасування виборів на Тернопільщині демонструє реальну байдужість політиків до місцевого самоврядування в цілому і до якості управління регіоном зокрема. Адже складна ситуація у обласній раді є загальновідомою. Неможливість депутатів консолідовано працювати в інтересах області та кожного її жителя вже призвела до складних соціально-економічних наслідків для регіону. Область є одним з лідерів сумного рейтингу безробіття в країні. Лише офіційна кількість зареєстрованих безробітних на Тернопільщині перевищує 50 тис. осіб. Великі проблеми відчувають житлово-комунальне господарство, медицина та освіта регіону. Розв'язання ж цих проблем вкрай ускладнене і майже неможливе без втручання ефективної, консолідованої та стабільної обласної ради.

Фракція "Блок Литвина" у Верховній Раді України засуджує ганебну практику нехтування народним волевиявлення та підмови від з'ясування його результатів. Ми докладемо всіх зусиль для того, щоб суспільна думка завжди була почута і врахована.
Новости от Местные вести в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://telegram.me/melitopolmv
 
 
 

Версия для печати