У Запоріжжі з’явилась незвичайна скульптура «Воїна-хранителя»

Добавить новость


26 Сентября 2017 16:03 | Автор: Сергей Котов | Просмотров: 364 

Її автор — Олександр Курнос. За його словами, робота повинна стати справжнім пам’ятником, який буде оберігати та захищати Запорізький край від негараздів. Зараз автор шукає людей, які зможуть допомогти знайти місце та кошти для встановлення пам’ятника.

Це вже другий його проект. Каже, ідея створити із дерева два пам’ятники виникла іще років п’ять тому. Перший — встановили біля Запорізького дубу три роки тому. А ось «Воїна-хранителя» вдалось завершити тільки навесні.

Олександр розповідає, кожна деталь скульптури має своє символічне значення. Поруч із воїном — вовк. За задумом автора, він також буде допомагати шукати соратників та захищати територію.

Де встановлять скульптуру поки не відомо. Але хотілось би, щоб тим самим місцем став острів Хортиця, говорить Олександр.

Допоміг створити «Воїна-хранителя» майстер по дереву — Віктор. Висота скульптури — метр сімдесят, вирізали її з явора. Працювати над пам’ятником почали ще взимку. Завершити роботу вдалося вже через два місяці.

Наразі автор шукає людину, яка змогла би допомогти зі встановленням пам’ятника. Можливо, на це знадобляться додаткові кошти. Тому усі охочі можуть приєднатися до проекту та зробити добру справу для Запоріжжя.
Источник: tv5.zp.uaНовости от Местные вести в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://telegram.me/melitopolmv
 
 
 

Версия для печати