Михаил КУМОК, генеральный директор «МВ»: Совет да разврат

Переглядів: 1033

23 липня 2008 16:30

Михаил КУМОК, генеральный директор «МВ»: Совет да разврат фото

Начнем с организации. Распоряжение мэра о созыве сессии появилось на сайте исполкома 8 июля, а датировано 4-м. Кто четыре дня мешал его обнародовать за 10 дней до сессии, как того требует закон?

В распоряжении мэра указаны 6 вопросов. 16 июля на сайте исполкома разместили повестку из 16-ти, а назавтра на сессии к ним «с голоса» добавили... еще 16! Некоторые - не раздав депутатам проектов решений. Что не помешало им голосовать, а мэру, несмотря на явный дефицит голосов «за», объявлять решения принятыми.

У «регионалов» (их в совете большинство) были бумажки с указанием, по какому вопросу и как голосовать. Их эти шпаргалки не унижают? А я как избиратель против!

Была у меня 17 июля и радость: сессию посетил киевлянин Анатолий Драченко. Он прошел в горсовет по списку Блока Натальи Витренко, а закреплен за нашим округом - и мы остались без депутата. Я объяснил ему ненормальность ситуации, и мы как давние знакомые нашли решение: на время своего отсутствия в Мелитополе (то есть почти всегда) он доверил мне осуществлять все его депутатские функции. Теперь, оставаясь вне партий и блоков и не будучи депутатом, я стану работать с избирателями и в постоянной комиссии, а потом и на сессиях. Правда, кто-то скажет, что делегировать функции - это ненормально.

А подменять предвыборный партийный список «регионалов» и проводить в горсовет тех, за которых избиратели не голосовали, - нормально?

А пролезать в горсовет от практически не существующей партии «Вече», как это сделали бывший вице-мэр Валентин Попов с супругой, - нормально? Уважать семью следует, но не настолько!..

А исключать из совета двух депутатов из первой десятки, заменив их другими, как это сделали «регионалы», - нормально? Бороться за чистоту рядов надо, но теперь в составе горсовета скорее 62 депутата, чем 60.

А оставаться депутатом от блока Витренко, будучи исключенными из ее партии, как это делают Тарас Генов и Ко? 17 июля бывший лидер созданной его папой местной организации ПСПУ, а ныне - завотделом горисполкома, объявил о создании депутатской группы с названием «Родной город Мелитополь» (совпадает до буквы с мэрскими ежегодной газетой и якобы благотворительным фондом). От имени Драченко я из этой «когорты» вышел...

В общем, как пишут в газетах, «журналист меняет профессию». Побуду-ка я врио депутата, поработаю с соседями-избирателями, чьи интересы защищал в 1990-98 гг., изучу, куда идут бюджетные деньги, и расскажу обо всем читателям. А заодно - представителям прокуратуры и СБУ, которые регулярно сидят на сессиях, но беспредела не замечают (или все видят, но ждут команды? Или в доле?).

Кто-то скажет: не надо доводить ситуацию до абсурда и фарса. А разве она не такова и без этого?



Имя:
Ваш комментарий:

Аноним
23 липня 2008 г. (17:08)
Представление депутата по доверенности еще больший абсурд и фарс. Ждем когда Балога будет по доверенности исполнять обязанности президента.
smit
23 липня 2008 г. (18:22)
Вот если бы не зацепили и не было бы у нас в городе такого патриота. А раньше все было по колено. =-O
ben
23 липня 2008 г. (21:50)
А принципе будет очень интересно. Кумок-Сычев - горячая смесь. Каждый заинтересован подоср...ть друг другу репутацию. Но есть и положительные моменты - Кумок единственный кто на сегодняшний день посылает мэра нах. Поэтому движениям бюджетных средств верю, что будет уделено максимум внимания. По крайней мере это будет плюс для города - может быть хоть чуть-чуть приостановится этот Сычевский беспредел! Кумок тоже не одуванчик, но позиция у него повыгодней: он не чиновник, а бизнесмен.
+
23 липня 2008 г. (22:46)
ben пишет: ..... Кумок единственный кто на сегодняшний день посылает мэра нах..... да Сыча ша тока немой туда не посылает .... :-) ... поддерживаю Кумка, этот хаос нужно довести до полного абсурда и вынести на публику ... пусть народ смотрит и вникает .... Димону и его подельникам собсно осталось полтора года во власти, может народец за это время хоть в полглаза прозреет .....
Фельд
23 липня 2008 г. (22:59)
Не, господа горожане - все это вместе - Рыгиональная "могучая кучка" фактических марионеток Вальтера-Пыжинского, исключенные из партии депутаты и Кумок - депутат по доверенности - это все беспредел! Кто подаст в суд, чтоб посчитали все решения такого совета незаконными?! Ну а если М.В. выступает тут с призывами соблюдать законы и навести порядок, то почему бы ему не начать с себя соблюдать закон - что, не понятно, что "депутат по доверенности" не только противоправно, но и аморально и абсурдно?
Аноним
24 липня 2008 г. (08:33)
По поводу исключенных депутатов. Еременко - это для Вальтера как кость в горле. Именно вальтер из за разногласий по Автоцветлиту кинул Ерему, у которого ой как на Вальтера много комппры. Если Кумок такой борец за правду , то пусть он тоже бореться за возвращение полномочий Еременко и Пшеничному. Но это не выгодно Вальтеру, с которым Миша ругаться не хочет. Расклад очевиден - через полтора года выборы. Вальтеру не дали Сычева, не позубам ему молодой оказался, но пакостить они друг другу теперь будут конкретно.
терризбирком
24 липня 2008 г. (11:31)
Мой ответ бывшим депутатам, судите сами, исходя из оригинала информации. У К Р А Ї Н А Мелітопольська міська виборча комісія 72319, Запорізька область, м. Мелітополь-19, а/с № 211 Єременко Вячеславу Миколайовичу 72000, Запорізька обл. м. Мелітополь, Вул. Калініна,269/1 Пшеничному Віктору Даниловичу, 72000, Запорізька обл. м. Мелітополь, Вул. Кірова,48 кв. 152 ЛИСТ 17 липня 2008 р. № 7 Про питання поновлення повноважень депутатів Мелітопольської міської ради Єременко Вячеслава Миколайовича та Пшеничного Віктора Даниловича 16.07.2008р. до Мелітопольської міської виборчої комісії надійшло звернення громадян Єременко Вячеслава Миколайовича та Пшеничного Віктора Даниловича, в якому заявлено клопотання про відновлення, прав депутатів Мелітопольської міської ради Єременко Вячеслава Миколайовича та Пшеничного Віктора Даниловича, порушених рішеннями керівного органу Мелітопольської міської організації Партії Регіонів від 28 серпня 2008 року та від 26 жовтня 2007 року. Зазначеними рішеннями було припинено повноваження депутатів Мелітопольської міської ради Єременко Вячеслава Мико
терризбирком 2
24 липня 2008 г. (11:37)
Миколайовича та Пшеничного Віктора Даниловича на підставі положень пункту 2 частини першої статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», які скасовані Рішенням Конституційного Суду України N 11-рп/2008 від 27.05.2008, у справі, щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень законів України, в редакції Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо статусу депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад", у частині надання права достроково припиняти повноваження депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутата місцевої ради за рішенням вищого керівного органу політичної партії (виборчого блоку політичних партій), за виборчим списком політичної партії (виборчого блоку політичних партій) якої він був обраний депутатом, з "інших підстав, встановлених вищим керівним органом політичної партії (виборчого блоку політичних партій)".
терризбирком 3
24 липня 2008 г. (11:39)
На підставі викладеного заявники вважають що Єременко В.М. та Пшеничний В.Д. на сьогодні є депутатами Мелітопольської міської ради від Мелітопольської міської організації Партії Регіонів. Відповідно до статті 19 Закону України «Про звернення громадян», органи державної влади і місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, об'єднання громадян, засоби масової інформації, їх керівники та інші посадові особи в межах своїх повноважень зобов'язані: об'єктивно, всебічно і вчасно перевіряти заяви чи скарги, скасовувати або змінювати оскаржувані рішення у випадках, передбачених законодавством України, якщо вони не відповідають закону або іншим нормативним актам,
терризбирком 4
24 липня 2008 г. (11:40)
невідкладно вживати заходів до припинення неправомірних дій, виявляти, усувати причини та умови, які сприяли порушенням, забезпечувати поновлення порушених прав, реальне виконання прийнятих у зв'язку з заявою чи скаргою рішень, письмово повідомляти громадянина про результати перевірки заяви чи скарги і суть прийнятого рішення. Відповідно до статті 20 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів»: - Виборчі комісії місцевих виборів є спеціальними колегіальними органами, уповноваженими організовувати підготовку та проведення відповідних місцевих виборів і забезпечувати додержання та однакове застосування законодавства України про місцеві вибори
терризбирком 5
24 липня 2008 г. (11:42)
Виборчі комісії місцевих виборів діють на підставі, в межах та у спосіб, встановлені Конституцією України, цим та іншими законами України. Відповідно до ст. 78 ч. 2. Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів»: У разі дострокового припинення повноважень депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутата місцевої ради (крім депутатів сільської, селищної ради) за рішенням вищого керівного органу політичної партії (виборчого блоку політичних партій), за виборчим списком відповідної місцевої організації якої він був обраний депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатом місцевої ради (крім депутатів сільської, селищної ради), відповідна територіальна виборча комісія в терміновому порядку, але
терризбирком 6
24 липня 2008 г. (11:44)
не пізніше трьох днів від дня одержання рішення вищого керівного органу політичної партії (виборчого блоку політичних партій) про дострокове припинення повноважень депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутата місцевої ради (крім депутатів сільської, селищної ради), визнає обраним, реєструє наступного за черговістю кандидата у депутати у виборчому списку відповідної організації політичної партії (виборчого блоку політичних партій) та видає тимчасове посвідчення депутата відповідної ради. Відповідно до статті 58 Конституції України:- «Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи» На час прийняття рішень щодо припинення повноважень депутатів Мелітопольської міської ради Єременко В.М. та Пшеничного В.Д., діяли положення пункту 2 частини першої статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», в частині права достроково припиняти повноваження депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутата місцевої ради
терризбирком 7
24 липня 2008 г. (11:45)
за рішенням вищого керівного органу політичної партії (виборчого блоку політичних партій), за виборчим списком політичної партії (виборчого блоку політичних партій) якої він був обраний депутатом, з "інших підстав, встановлених вищим керівним органом політичної партії (виборчого блоку політичних партій)". За таких обставин та у зв’язку з тим, що внаслідок прийняття Рішення Конституційного Суду України N 11-рп/2008 від 27.05.2008р. положення пункту 2 частини першої статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» не мають зворотої дії в часі, підстави для скликання Мелітопольської міської виборчої комісії, для вирішення питання про скасування постанови комісії № 153 від 30 вересня 2007року, про визнання обраним депутатом Мелітопольської міської ради Кравець С. В., у зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутата Мелітопольської міської ради Єременко В.М., та постанови № 157 від 03 листопада 2007 року, про визнання обраним депутатом Мелітопольської міської ради Топалової А.І, у зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутата Мелітопольської міської ради Пшеничного В.Д. відсутні.
терризбирком 8
24 липня 2008 г. (11:47)
Крім того, норма права, за якою можливо відновити повноваження депутата місцевої ради, після дострокового припинення його повноважень, в законодавстві України відсутня. На час прийняття Мелітопольською міською організацією Партії Регіонів рішень щодо припинення повноважень депутатів Мелітопольської міської ради Єременко В.М. та Пшеничного В.Д., зазначене питання відносилося до виключної компетенції місцевої організації партії. Компетенція міських виборчих комісій та судів загальної юрисдикції не поширюється на відносини, які віднесені до виключної компетенції партії. Голова Мелітопольської міської виборчої комісії А.Г. Павлій 17.07.2008р.
посетитель
24 липня 2008 г. (13:31)
Кумок бесится от безисходности, конечно его можно понять, хотелось ему платить копейки за аренду помещений типографии он платил. Городу и депутатам такая позиция Кумока не подходит, надо пополнять бюджет города, вот они и не продлили ему договор аренды. Но Миша вместо диалога начал обсирать всех подряд, за что и поплатился. Дурачек ты миша.
Алех
24 липня 2008 г. (13:51)
2 посетитель

Че-че, какому городу, побойтесь Аллаха. Митя это здание хочет к рукам прибрать, а насчет дурачка, дык это у Мити ума не хватает по закону расторгнуть договор! А хватает ума с бизнесменов откаты стричь, на это много ума не надо, если ты у руля стоишь!

Аноним
25 липня 2008 г. (08:04)
Алех, ты в своем репертуаре. Ты у Вальтера зарплату получаешь или пособие?
Алех
25 липня 2008 г. (15:34)
2 Аноним

А то, на полставки прирабатываю! :-)

аноним
25 липня 2008 г. (15:56)
Правильно Кумок говорит!!! Так папа Сыч попродавал детские садики, что теперь ребенка ставят на очередь с рождения, а сынок продолжает продавать: подстанция скорой помощи, кожвен диспансер, лабораторию за доской почета, типографию в центре города.Что дальше? :-|
ПрохожийПешиход
25 липня 2008 г. (18:11)
По секрету всему свету:...попасть в садик № 39 стоит всего лишь 500$, а в садик на против пивзавода 300$...пол-суммы директору наличманом, вторая краской у подвал...Спасибо товарищу С....у за наше щастливое детство...
антисимит
28 липня 2008 г. (16:28)
Куда тебе миша в депутаты? Езжай в израиль и там избирайся, может да избирут. А нашего словянского брата нечего дурить. У тебя на лице все написано.
Изя
29 липня 2008 г. (01:27)
7 ошибок в 3-строчечном комментарии - уровень твоих славянских мозгов, антисемит! Быдло славянское! Где модераторы? ]:-o
НЕЙТРАЛЬНЫЙ
29 липня 2008 г. (08:37)
ЧТО МИША ПРАВДА ГЛАЗА РЕЖИТ, ДАЖЕ ТВОИ МОДЕРАТОРЫ ВСЕ ПОНЯЛИ. антисимит ХОТЬ И С ОШИБКАМИ ПИШЕТ, ЗАТО ПРАВДУ МАТКУ В ГЛАЗА. :-)
konkurs_mv
26 лютого 2015 г. (12:27)
Моя дочка, как цветочек, как с росинкой лепесточек, светится, растет и пахнет, кто увидит, тут же ахнет! И умна, смешна, красива, и спокойна, и игрива. Мой цветочек, мой комочек, нет на свете лучше дочек!

Схожі новини: